posiadlosc

Ograniczanie nakładu Edycji Kolekcjonerskiej to bzdura

1 minuta czytania

Polski wydawca Diablo III, czyli firma CD Projekt, oficjalnie zaprzeczyła, jakoby doszło do ograniczania nakładu Edycji Kolekcjonerskiej najnowszego dziecka Blizzarda. Przy okazji uspokaja fanów, którym nie udało się zdobyć wymarzonego pudełka.

diablo iii

Ograniczanie nakładu Edycji Kolekcjonerskiej to bzdura – ogłosił polski wydawca Diablo III. Plotki na temat tego pakietu, który z założenia miał być limitowany, pojawiły się już kilka tygodni temu, kiedy w sklepach internetowych zaczęło brakować upragnionego towaru. Dochodziło do sytuacji, gdy zamówień było więcej niż towaru, dlatego lawinowo zaczęła rosnąć cena Edycji Kolekcjonerskiej, dochodząca momentami nawet do 600 PLN. Okazywało się, że nawet takie pieniądze byli gotowi zapłacić najwierniejsi fani.

Co jednak z tymi, którzy nie zdobyli Edycji Kolekcjonerskiej? Począwszy od 15 maja, będzie można ją nabyć w sklepach sieci Empik, Saturn oraz Media Markt. Jednocześnie polski wydawca przypomina, że zaplanowana na dzień wcześniej specjalna impreza to także okazja do nabycia kilku pudełek z grą – tym cenniejszych, iż opatrzonych autografem twórców gry.

Impreza z okazji wydania gry rozpocznie się o 21:00 na patio przed wejściem do warszawskich Złotych Tarasów a grę będzie można nabyć dokładnie o północy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...