[Zwiastun] „Diablo III” – nadejście Pana Grozy

1 minuta czytania

Drugim ciekawym materiałem, niestety ostatnim w obrębie naszej tematyki, wyemitowanym na gali Video Game Awards jest intro „Diablo III”. Pan Grozy powraca do bogobojnego Sanktuarium z ogromnym przytupem, godnym jednego z największych antagonistów w historii gier komputerowych. Ku rozczarowaniu mas, Blizzard nie zdradził daty premiery swojego diabelskiego dziecka, lecz nawet pomijając ten oczywisty brak zdecydowanie jest na czym zawiesić oko. Hej, w końcu to „Zamieć”, a nie jakieś drugorzędne anonimowe studio – pewne standardy muszą być po prostu zachowane.

diablo 3, deacrd cain

Poza tym, czy może być coś słodszego niż powrót jednej z największych ikon serii „Diablo”? Miło się ogląda Leah, ale mimo najszczerszych chęci ta młoda dama nigdy nie zastąpi kogoś takiego jak Decard Cain. Przenigdy.

Wydaję mi się, że ostatni z Horadrimów nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i starzec kolejny raz zostanie naszym przewodnikiem w tych niespokojnych czasach. Innego scenariusza niż ponowne uratowanie jego pomarszczonego tyłka zwyczajnie nie rozpatruję, bo chyba pękłoby mi serce, gdyby okazało się, że Decard dokonał żywota. Bez Caina nie ma „Diablo”, koniec i kropka. W końcu ktoś musi identyfikować nam przedmioty w mieście, nieprawdaż?

Komentarze

0
·
Jak dla mnie nie miał tego czegoś, tego polotu, który zapala chęć gry.. ogółem jestem rozczarowany
0
·
Jak zwykłe najwyższa jakość, jak na filmik blizzarda przystało. Choć sama koncepcja już się lekko przejadła.
0
·
"Kostka Horadrimów którą posiadasz, to wielki skarb"
0
·
Najbardziej dramatyczne "Wujku!", jakie do tej pory widziałem.
0
·
Jedi Master twój cytat jest niekompletny!!!! on mówił wieeeeelki skarb Trailer fajny.... Niedługo można będzie te wszystkie filmiki + filmiki pomiędzy aktami połączyć w pełnometrażowy film

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...