Opening cinematic zadebiutuje już 10 grudnia!

1 minuta czytania

Przez te wszystkie Święta Dziękczynienia i im podobne ostatnio nie było zbyt wielu informacji na temat Diablo III, ale w końcu trzeba było się zabrać do roboty i nawet w Ameryce doszli do takiego wniosku, dlatego od razu zaskoczono nas informacją, że opening cinematic gry, czyli jak ktoś woli filmik początkowy, będzie mieć swoją światową premierę już za parę dni.

diablo 3

Wszystko ma się odbywać podczas rozdania nagród Spike TV Video Game Awards, które zaplanowano na 10 grudnia na godz. 17 (2.00 czasu polskiego). W czasie imprezy założyciele Blizzarda w składzie Mike Morhaime, Allen Adham, i Frank Pearce mają odebrać unikatową nagrodę o nazwie Gamer God. Po szczegóły całego wydarzenia zapraszam tutaj.

Nie wypada nie zakończyć złą informacją. Ujawniona 30 listopada, a więc w 15 lat po premierze Diablo II, Księga Caina nie doczeka się polskiego tłumaczenia. Dla przypomnienia – Księga Caina ma być bogato ilustrowanym tomem, którego zadaniem będzie opisanie, rzecz jasna słowami samego Decarda Caina, początków oraz prześladowania przez demony świata Sanktuarium. W środku znajdzie się m.in kronika powstania Zakarum, tradycja Horadrimów czy też historia i geografia Sanktuarium.

Pozostaje zaopatrzyć się w angielskojęzyczny egzemplarz, który na sklepowe półki trafi 13 grudnia.

Komentarze

0
·
Jej... 2:00. Znów będzie trzeba siedzieć po nocy albo wstać z kurami, aby sklecić smacznego newsa. Czego człowiek nie robi dla tego serwisu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...