„Diablo III” i zmyślny kalkulator umiejętności

1 minuta czytania

Do premiery „Diablo III” pozostało jeszcze trochę czasu i wygląda na to, że w tym roku nie skopiemy po raz trzeci tyłka Pana Ciemności. Cóż, przynajmniej takie pesymistyczne wieści krążą po wirtualnych zaułkach, a i sam Blizzard wraz z postawą „będzie, kiedy będzie” zdaje się sugerować początek 2012 roku. Nie ma jednak potrzeby spuszczania nosa na kwintę i strzelania protestacyjnego focha na chłopców z „Zamieci”. Ewidentnie starają się oni na każdym kroku rozpieszczać markotnych graczy, przy pomocy różnorakich smaczków głaszczących ich podniebienia.

diablo iii, diablo 3

Jednym z nich jest popularny kalkulator umiejętności, który niedawno pojawił się w sieci. Pierwszy rzut oka na to cudeńko potwierdza tylko, że obietnice twórców w kwestii olbrzymich możliwości rozwoju postaci nie były słowami rzuconymi na wiatr. Łatwo zanurzyć się w tym oceanie talentów i dokonanie idealnego wyboru nie należy do najłatwiejszych.

Dobra, nie będę Wam już jęczał nad głową, bo odpowiednie rozdysponowanie punktów to zawsze kwestia życia i śmierci – potrzebne są spokój, cisza oraz umiejętność chłodnej kalkulacji. Zresztą, sam muszę pomyśleć nad strategią dla mojego wychuchanego mnicha, nie można tego odkładać w nieskończoność i liczyć na ślepy los w dniu premiery. Ech… widzimy się w Sanktuarium.

Komentarze

0
·
Nie mogę się doczekać aż poprowadzę ruchy mojego - wait for ti - Szamana.
Hell yeah!
0
·
Moim zdaniem bez szału, gra nastawiona na wbijanie niebotycznych poziomów, pozwala na wzięcie ostatniej umiejętności na 30 poziomie... Wstyd. Widzę, że nauka idzie w las.
0
·
Tak teraz zauważyłem. Ciekawe jest to że każda postać ma inny system "many".
0
·
Frey, czemu niby wstyd?
Dla mnie coś wspaniałego- takie jest Diablo. Jeśliby zrobili mi z diablosa RTSA, przygotówkę albo czystego RPG byłby to karygodny błąd.
Blizzard zrobił Warcrafta w klimatach Warcrafta, Starcrafta 2 z wciąż mocnym akcentem SC 1.
To samo czeka Diablo i całe Sanktuarium.
I chwała im za to

Co do many to wiem że barbarzyńca ma zamiast niej furię, czarka ma się szybko z many wypompować a szaman jest czymś na kształt pijawki i ciągle ją wysysa. W jakiś sposób...
O reszcie nie wiem nic, choć to fajny zabieg, nawet jeśli kosmetyczny.
0
·
http://eu.battle.net/.../class/wizard/
Po prawej stronie masz zasoby poszczególnej klasy, z tego co tu widze,nie bedzie tot\ taka kosmetyka.
0
·
Każdy ma swój własny system:
Barbarzyńca -> fury
Czarownik -> Arcane power
Mnich -> spiryt
Szaman -> Mana
Łowca demonów -> Hatred/Discipline

http://eu.battle.net/d3/pl/class/

Najciekawiej ma łowca demonów bo będzie musiał balansować swoje dwie esencje mocy.

@Frey
Niebotycznych poziomów? Masz max 60 i dobrze bo to jest wykonalne dla większości graczy, a nie 99 z D2. W Diablo zawsze chodziło tylko o mordowanie w końcu to h&s z elementami cRPG

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...