Nabór na testerów Diablo III

2 minuty czytania

Blizzard przyzwyczaił fanów do tego, że ich gry dopieszczane są w najmniejszych szczegółach, by sprostać coraz wyższym wymaganiom graczy. W tym celu wypuszczane są wersje beta, pozwalające na przetestowanie możliwości tytułu i wychwycenie błędów. Nadchodzi wyczekiwana wersja beta Diablo III, do której Blizzard szuka testerów.

diablo iii

Do zbadania świata Sanktuarium będziemy potrzebowali aktywnego konta na Battle.net. Logujemy się na nie i wyrażamy chęć przetestowania gry w wersji beta. Warto zaznaczyć, że poszukiwane są osoby nie tylko z super sprzętem za kilka tysięcy złotych, ale także właściciele słabszych maszyn, dzięki czemu wachlarz możliwości gry zostanie w pełni wykorzystany. Pobieramy aplikację i tym samym zgłaszamy się do beta-testów.

W rozszerzeniu oficjalne FAQ dla kandydatów na beta-testerów.

Poniżej oficjalny FAQ:

W jaki sposób uczestnicy beta testów będą wybierani z puli osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa?

Wybranie danej osoby na beta testera zależy od specyfikacji jej systemu oraz innych czynników, w tym także szczęścia. Naszym celem jest zebranie testerów z różnorodnymi konfiguracjami systemów, co najlepiej pozwoli nam sprawdzić kompatybilność gry.

Czy istnieje jakiś inny sposób na dostanie się do beta testów poza zgłoszeniem chęci uczestnictwa?

Bardzo prawdopodobne, że będziemy rozdawać klucze do bety w ramach różnych promocji na naszych stronach oraz za pośrednictwem oficjalnych stron fanowskich. Informacje na temat tych promocji udostępnimy później.

Ilu graczy planujecie zaprosić do beta testów?

Liczba graczy, których zaprosimy do bety, zależeć będzie od naszych potrzeb w zakresie testowania. Jeśli w trakcie testowania ustalimy, że potrzebujemy więcej testerów, to zaprosimy ich więcej.

diablo iii

Jakie treści z gry będą dostępne w becie?

Będziecie mogli wypróbować wszystkie pięć klas postaci i doświadczyć wczesnych etapów rozgrywki w Diablo III, od początku gry, do potyczki z Królem Szkieletów. Będziecie mogli porozmawiać z nowymi i powracającymi postaciami zamieszkującymi Nowe Tristram oraz walczyć z ponownie rozbudzonym złem emanującym z przeklętej katedry w Tristram.

Czy w becie dostępne będą areny PvP?

Nie planujemy włączać aren PvP do beta testów.

Ile będą trwały beta testy?

Nie ustaliliśmy jeszcze dokładnej daty zakończenia beta testów. Kiedy beta testy będą zbliżać się ku końcowi, poinformujemy uczestników o tym fakcie.

Czy dom aukcyjny Diablo III będzie dostępny w becie?

Obecnie planujemy przetestować funkcjonowanie obecnego w Diablo III domu aukcyjnego wykorzystującego złoto w jakiś czas po rozpoczęciu beta testów.

Czy w becie będą mogli wziąć udział użytkownicy komputerów Mac?

Tak, użytkownicy komputerów Mac będą mogli uczestniczyć w beta testach w tym samym czasie, co użytkownicy systemów Windows.

Komentarze

0
·
Może się uda

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...