Kolejny artwork i screen z Diablo III

1 minuta czytania

Rośnie liczba osób, które "lubią" Diablo III za pośrednictwem portalu Facebook. W nagrodę otrzymujemy kolejne screeny i artworki z gry.

diablo 3diablo 3

Tym razem, dzięki 825 000 kliknięć na "lubię to", Bashiok publikuje kolejne materiały graficzne z gry.

Liczba miłośników kanału Diablo III powoli zmierza do miliona, zaś fani spekulują, czy w ramach nagrody nie czeka nas kolejna niespodzianka. Jak powiedział Bashiok, "Mamy coś fajnego w zanadrzu, jednak będzie to coś na wzór tego co do tej pory pokazywaliśmy. Nie będzie to nic wstrząsającego, a jedynie coś fajnego by uczcić okrągły milion". Wygląda więc na to, że będziemy musieli zapomnieć o dostępie do otwartej bety.

Kto wie, może potrzeba dwóch milionów?

Komentarze

0
·
Albo stu. Ja już przestałem czekać na Diablo, jak będzie, to będzie. Męczy mnie już ten Bashiok. Nie chcę, żeby D3 kojarzyło mi się głównie z tym panem, dlatego omijam szerokim łukiem dyskusje na temat D3. ;p
0
·
Kolejny nachalny, facebookowy marketing i próba usilnego lansu Myślałem, że Blizzard nie potrzebuje takiej reklamy i nie zniży się do takiego poziomu, ale jak widać się przeliczyłem. Wyczuwam tu chciwe łapska Koticka i Activision
0
·
Heh, obstawiam na artwork krowiego króla swoista ikona diablo...
Co do klikania, jest czy nie,... mnie tam to rynka- i tak dowiaduje się o nowościach stąd. Gdybyście o tym nie wspomnieli nawet bym się nie dowiedział o tej Blizzardowskiej akcji kolekcjonującej klikanie:)

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...