Diablo III – powrót krowokalipsy

1 minuta czytania

Każdy, kto grał w "Diablo II" zna pewną specjalną i sekretną lokację. Miejsce, gdzie dominuje przeraźliwe muczenie oraz poczciwe krasule z żądzą bestialskiego mordu wypisanego na pyskach. Sekretny Krowi Poziom bywał dość wymagający, ale potrafił wynagrodzić morzem złota, legendarnych przedmiotów lub rzadkich run. Teraz powraca w "Diablo III".

diablo iii, sekretny krowi poziom

Niestety, tylko chwilowo. To wyjątkowy prezent urodzinowy, ponieważ grze stuknęły dzisiaj trzy lata. W dniach 15-22 maja w losowych lokacjach pojawi się zupełnie nowy rodzaj monstrum, które trzeba będzie ubić – Herold Królowej. Kiedy przeciwnik wykrwawi się u naszych stóp, otworzy się portal prowadzący do miejsca rodem z sennych koszmarów mleczarza...

Dodatkowo łyżka dziegciu? Opcja dostępna jest tylko dla posiadaczy PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Gracze przemierzający świat Sanktuarium na platformach Xbox 360 oraz PlayStation 3, obejdą się smakiem i pozostaje im tylko gratyfikacja w postaci dwukrotnego przyrostu zdobywanego doświadczenia, a także złota.

Źródło: eu.battle.net

Komentarze

0
·
A, lubię być uszczypliwa - to czekam na screena z ubitym heroldem przez Tokara.

I zapraszam wszystkich lubiących pograć w Diablo do klanu Wilków! Zero nacisków, spięć czy wydumanych oczekiwań. Gwarantuje zaś fajne towarzystwo, miłą atmosferę i morze legend.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...