Wiedźmin

Wiedźmin w Nowym Dniu

Dodał: , · Komentarzy: 0

W gazecie "Nowy Dzień" w dziale Ludzie i Kultura pojawił się artykuł o nadchodzącej polskiej grze "Wiedźmin". Autor artykułu opisuje pokrótce podstawowe informacje o grze oraz zespole, który ją tworzy. Wcześniej podobny artykuł pojawił się w "Gazecie Wyborczej". Miło słyszeć, że komputerową odsłoną "Wiedźmina" interesuje się polska prasa.

Wiedźmin

Materiał Tygodnia Wiedźmina i konkurs

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia CDProjekt RED pokazał coś specjalnego. A mianowicie – jest to jedna ze stron tworzonego właśnie komiksu o Wiedźminie! Jego twórcą jest Przemek "Trust" Truściński. Z tej okazji jest również konkurs, o którym więcej przeczytacie na forum Wiedźmina. No cóż komiks na razie prezentuje się moim zdaniem... zabawnie ;] Życzymy szczęścia w konkursie.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe prace w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin zaktualizowano dział Fan Art, w którym prezentowane są prace plastyczne oczekujących na nią fanów. Nowe dzieła znaleźć można pod tym adresem.

Przy okazji zespół CD Projekt Red zachęca wszystkich mogących się pochwalić choć odrobiną talentu plastycznego do nadsyłania swoich prac. Formularz umożliwiający zgłoszenie Waszych dzieł znajdziecie tutaj.

Wiedźmin

Parę słów o Wiedźminie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jako Materiał Tygodnia na stronie Wiedźmina pojawił się artwork... tylko że we wczorajszym artykule w Gazecie Wyborczej. Dla tego kto nie mógł przeczytać CD Projekt RED przygotowało na szczęście skany Gazety Wyborczej.

Do tego można przeczytać artykuł, który ukazał się na gazeta.pl (to jest to samo co w GW, tylko że w internecie). Do tego jako, że aktualizacja była skromniejsza CD Projekt RED zdradził fakt, że na następny tydzień przygotowali coś specjalnego razem z konkursem (do wygrania plakaty).

Wiedźmin

Konkurs Wiedźmina na Sztabie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Sztabu pojawił się konkurs o Wiedźminie. Trzeba odpowiedzieć na 4 pytania związane z książkami Wiedźmina i nadchodzącą grą CD Projekt RED o tym samym tytule. Do wygrania pięć zestawów podkładek pod mysz + dwóch plakatów związanych tematycznie z Wiedźminem. Czas trwania konkursu – od 6 listopada 2005 roku – do 20 listopada 2005 roku.

Konkurs znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach swojej cotygodniowej aktualizacji twórcy Wiedźmina CD-Projekt RED przygotowali parę zdjęć z... obecnego biura, w którym łącznie spędzili 1,5 roku. Jednak- jak sami piszą- zespół rozrósł się tak szybko, że musieli poszukać czegoś większego. Jak na razie większość pomieszczeń jest remontowana, niemniej popatrzeć zawsze można. Zdjęcia znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe prace w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dziale Fan Art na stronie Wiedźmina pojawiły się nowe prace, wykonane przez niecierpliwie wyczekujących gry fanów. Do ich obejrzenia odsyłamy pod ten adres.

Jednocześnie zespół CD Projekt RED zachęca wszystkich mających trochę chęci i zdolności plastycznych do tworzenia i nadsyłania prac związanych z grą. Dla zainteresowanych – formularz umożliwiający zgłaszanie dzieł znajduje się pod ten adres.

Wiedźmin

Konkurs Wiedźmina w serwisie Elkander

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowali twórcy Wiedźmina na jego oficjalnej stronie, w serwisie Elkander wystartował związany z grą konkurs. Wygrać niełatwo, ale warto!

Nagrodami w konkursie są bowiem trzy zestawy nagród, przygotowane przez zespół CD Projekt RED. W skład każdego z nich wchodzi skórzana podkładka pod mysz z logiem gry, plakat oraz teczka. Aby stanąć przed szansą zdobycia nagrody, musicie odpowiedzieć na 20 dosyć trudnych pytań. Życzymy powodzenia i szczęścia w losowaniu!

Wiedźmin

Kolejny Materiał Tygodnia o Wiedźminie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Nie są to jak poprzednio filmiki ukazujące engine gry, ale kilka grafik, które były użyte do stworzenia teczek marketingowych Wiedźmina na E3 oraz GC2005. Link do strony głównej Wiedźmina.

Wczytywanie...