UWAGA – Artykuł zawiera materiały przeznaczone dla dorosłych. Musisz mieć 18 lat lub więcej, aby go przeczytać. Jeżeli nie masz tyle, wróć do strony głównej.

Tak, chcę przeczytać ten artykuł

Kobiety

5 minut czytania

O tym, jak dobrą grą jest Wiedźmin, pisać nie muszę. Na ten wniosek składa się wiele czynników, a jednym z nich jest możliwość sypiania ze spotykanymi kobietami. Ot co, dodatkowy smaczek od twórców gry. Każdy udany romans odkrywa kuszącą kartę danej kobiety. Oto krótki opis, z którymi przedstawicielkami płci pięknej i w jaki sposób możesz się "dogłębniej" zapoznać:

Prolog

Triss Merigold

Kobiety

Prolog kończymy sporządzeniem i dostarczeniem eliksiru, który pomoże wyzdrowieć czarodziejce. Otrzymujemy wtedy propozycję "dotrzymania jej towarzystwa" – jeżeli Geralt ją przyjmie, a następnie stwierdzi, że nie ma nic do wybaczania, a radość, której doznał na wieść, że Triss żyje, ciężko porównać z jakąkolwiek inną, magini wciągnie nas do swego łoża.

Akt I

Chłopka

Kobiety

W przypadku chłopki kluczem do sukcesu są tulipany. Sposoby na ich zdobycie są dwa. Jednym z nich jest wymiana za stokrotki – możesz je kupić za 10 orenów u Wyzimskiego Zielarza przebywającego nieopodal karczmy. Następnie trzeba je zanieść odzianej na biało mieszkance głównej części osady. Prostszym sposobem jest odnalezienie zwłok przy drodze do jaskini. Tulipany będą w ekwipunku. Teraz wystarczy je zanieść do wieśniaczki ubranej na zielono, która kręci się w okolicach środkowej części Podgrodzia.

Vesna Hood

Kobiety

Pracuje w karczmie i tam ją spotkasz najpierw. Gdy porozmawiasz z nią, szybko cię spławi, ale tylko na jakiś czas...

Wszystko rozpocznie się po tym, jak późną porą zajdziesz w okolice karczmy i zobaczysz bandytów zaczepiających Vesnę. Wzorem prawdziwego mężczyzny powinieneś zabić „potwory”, a następnie odprowadzić przerażoną dziewczynę do jej domu. Tam bowiem zaproponuje ci spotkanie w Starym Młynie, po zachodzie słońca dnia następnego. Butelka dobrego wina otworzy bramy do jej ciała.

Abigail

Kobiety

W finałowej części pierwszego rozdziału spotkasz ją w jaskini. Krótka rozmowa i soczysty komplement załatwią sprawę.

Akt II

Prostytutki

Kobiety

Można je spotkać w wielu miejscach. Nazwa wykonywanego zawodu mówi sama za siebie. Nic prostszego, standardowa opłata i roznegliżowana pani zorganizuje ci raj na ziemi. Po wykonaniu zadania dla Carmen za usługę możesz płacić bukietem kwiatów.

Półelfka

Kobiety

Naprzeciwko magazynu w Dzielnicy Biedoty znajduje się dom. Tam czeka na nas oprych, który wie, gdzie ukryty jest skarb. Udajemy się we wskazane miejsce bez szemrania. W środku zastawiono na nas pułapkę. Zabijamy bandytów i rozmawiamy z Półelfką. Zaznaczy nam ona na mapie swój dom, tam rozmawiamy z nią ponownie. Musimy przypomnieć sobie Starszą Mowę. Prawidłowe odpowiedzi na pytania to:

  • Essea Feainnewedd – „Jesteś Feainnewedd. Dziecko Słońca.”
  • Me caemme ys Aevon y Pont ar Gwennelen – „Może nie wiem, co powiedziałaś, ale wiem, co powiesz teraz.”

Plotkara

Kobiety

Plotkarę znajdziemy na ulicach Wyzimy Klasztornej. Jeśli masz ochotę zobaczyć jej prawdziwe „ja”, udaj się do miejscowego handlarza i kup Złote Rękawiczki bądź Diament. Zarówno jeden podarunek, jak i drugi, przyniesie pozytywne skutki, a pocieszna Plotkara nie będzie miała przed tobą nic do ukrycia.

Morenn

Kobiety

Driadę spotkasz w Kręgu Druidów na bagnach. Możesz z nią śmiało rozmawiać, jednak jako dowód poprosi cię o przyniesienie 10 skór wilków. Bez problemu powinieneś trafić na nie w okolicy. Gdy je już dostarczysz, będzie chciała znać korzyści płynące z seksu. Jeżeli odpowiesz, że odstresowuje, chętnie ci w tym pomoże.

Shani

Kobiety

Okazję do bliższego poznania Shani będziesz mieć chwilę po zakończeniu się przyjacielskiego spotkania. Wystarczy tylko drobiazg w postaci bukietu róż, jako podziękowanie.

Akt III

Triss Merigold

Kobiety

Jeśli wybierzesz Triss na opiekunkę Alvina, staniesz przed kolejną okazją zbliżenia się do niej. Pierścionek z rubinem jest tym, o czym czarodziejka marzy. Wybierając Triss, automatycznie niemożliwym staje się spędzenie nocy z Shani.

Shani

Kobiety

Chcąc umożliwić sobie drugie bliższe spotkanie z Shani, powinieneś wybrać ją na opiekunkę Alvina. Dopniesz swego wręczając jej pierścionek z bursztynem. Wybierając Shani, automatycznie niemożliwym staje się spędzenie nocy z Triss Merigold.

Adda

Kobiety

Aby przekonać gorącą księżniczkę do tańca miłości, będziesz zmuszony wykonać kilka jej poleceń. Nic prostszego, a nagroda warta wiele więcej. Ocho, gorąco...

Kurtyzany

Kobiety

Podobnie jak w przypadku prostytutek nie potrzeba wyrafinowanych metod podrywania. Jedną z nich spotkasz przy Nowym Narakorcie. Zapłatą może być któryś z klejnotów, ładne perfumy bądź 500 orenów (gdy masz przy sobie Sygnet Domu Nocy, możliwy do zdobycia po upiciu niemego rycerza, opłata wynosi 300 orenów).

Niebieskooka

Kobiety

Pojawi się w burdelu, w Wyzimie Handlowej, zaraz po tym, jak otrzymasz zadanie od Patryka, przebywającego w karczmie. Wzorem kurtyzan, Niebieskooka za usługę żądać będzie 500 orenów (opcjonalnie 300) bądź, nawiązując do koloru swych pięknych oczu, szafir.

Królowa Nocy

Kobiety

Wszystko zaczyna się od przyjęcia zadania „Niebieskooka”. Trzeba udać się do domu publicznego, później wejść na pierwsze piętro. Spotkasz tam Królową Nocy, która zaproponuje ci noc z jej dziewczynkami. Nic prostszego.

Arystokratki

Kobiety

W Wyzimie Handlowej możesz spotkać dwie Arystokratki. Jedna z nich mieszka niedaleko Triss, lecz nie można wchodzić do jej domu. Często jednak spaceruje w okolicy, więc tam możesz na nią trafić. Uwagę przyciąga do siebie biało czerwonym strojem. Chętnie zapozna się z tobą bliżej, wcześniej prosząc o skromny podarunek... pazury kikimory. Drugą, ubraną na biało, możesz spotkać w okolicy Banku. Podczas krótkiej rozmowy poprosi cię o przyniesienie jedwabnego szala. Później chętnie odwdzięczy się za tę przysługę.

Rozalinda

Kobiety

Przygoda ta jest bezpośrednio powiązana z problemem Jaskra, który zostawił u pewnej kobiety swoją lutnię. Jako prawdziwy przyjaciel obiecujesz przynieść mu instrument i udajesz się do opisanego domu, w którym to zastajesz wspomnianą kochankę barda. Pozostaje kwestia odpowiedniego poprowadzenia dialogów...

Mieszczka

Kobiety

Spotkasz ją w urzędzie, na piętrze. W tym przypadku wystarczy dać jej to, czego nie ma. Diament będzie kluczem do sukcesu. Czego to ludzie nie robią dla... wiedźmina.

Akt IV

Celina

Kobiety

Celinę znajdziesz w jednym z domów w Odmętach. Jeśli chcesz spędzić z nią miłe chwile, musisz wręczyć jej pierścionek. Małe, a cieszy...

Elfka

Kobiety

W jaskini nieopodal jeziora ukrywa się grupa elfów pod przywództwem Toruviel. Wśród niej jest pewna bezimienna elfka. Jeśli dasz jej coś do jedzenia, odwdzięczy się czymś jeszcze smaczniejszym... samą sobą. Agrr.

Pani Jeziora

Kobiety

Wszystko zaczyna się od rozmowy o rycerzach, po której powinieneś udać się do Pustelnika i po uprzednim namówieniu go, wysłuchać historii o Świętym Graalu. Następnie wróć do Pani Jeziora i poinformuj ją, że udajesz się na poszukiwania tajemniczego artefaktu. Jeśli przyznasz się, że tylko żartowałeś, Pani Jeziora chętnie się odwdzięczy.

Chłopka

Kobiety

Urocza Chłopka przebywa w karczmie. Chcąc poznać jej prawdziwe, a przede wszystkim nagie oblicze, powinieneś podarować jej cukrową lalkę (ową można dostać od Piekarza za przyniesienie mu Białego Miodu). Kobiece ciało okaże się słodsze.

Akt V

Pielęgniarki

Kobiety

Jeśli pozostałeś neutralny, będziesz mieć okazję do bliższego poznania Pielęgniarek.

Toruviel

Kobiety

Jeśli poparłeś Wiewiórki, Toruviel pokaże ci, na co ją stać.

Biała Rayla

Kobiety

Jeśli opowiedziałeś się po stronie Zakonu, Biała Rayla zorganizuje ci raj na ziemi.

Komentarze

0
·
"Me caemme ys Aevon y Pont ar Gwennelen – „Może nie wiem, co powiedziałaś, ale wiem, co powiesz teraz.”"

To nie jest dobra odpowiedź (albo nie jedyna dobra). Mój Geralt miał do wyboru także odpowiedź dokładnie tłumaczącą to zdanie. Dzięki niej także udało mi się "zdobyć" półelfkę.
0
·
gdzie można znaleźć chłopkę z I rozdziału??
0
·
jak 'zdobyć' rozalindę, bo w dialogu mam tylko 'czy słyszałaś jakieś plotki?' i ' na czym przyłapał jaskra" ?
0
·
A czy wziąłeś zadanie od Jaskra dotyczącego jego lutni?
0
·
Tak wziąłem, ale i tak nie da rady nic zrobić.
0
·
Opcja z Rozalindą powinna się pojawić gdy już powiesz że przyszedłeś po lutnię. Trzeba zapytać czy możesz ją jakoś pocieszyć...

btw
Gdzie można znaleźć diament dla Mieszczki z III aktu?
0
·
chlopka spaceruje po wiosce za dnia niedaleko od domu wiedzmy
0
·
Diament dostaniesz od Zoltana, przepijając go w II akcie.
0
·
Po co w sumie sa te karty?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...