Bohaterowie

1 minuta czytania

Oto opis najważniejszych bohaterów, których prawdopodobnie będzie można spotkać podczas gry.

Geralt z Rivii

Jest to główny bohater gry. Niektórzy ludzie zwą go Rzeźnikiem z Blaviken. Driady nazywają go Gwynbleidd. Poczytać o nim możecie w osobnym artykule.

Jaskier

Najlepszy przyjaciel Geralta i jednocześnie najsławniejszy poeta i bard w krainach. Uwielbia kobiety, flirty i zabawy. Często wpada w kłopoty i potrzebuje pomocy Geralta.

Kristina

Nie wiele wiadomo o tej postaci. Nie pojawiła się nigdy w sadze Sapkowskiego, a twórcy gry nie ujawnili żadnych faktów.

Bogut Kuternoga

Bogut jest dość nietypowym kupcem. Wśród sprzedawanego przezeń asortymentu znajdują się różnorakie przedmioty podejrzanego pochodzenia, w tym broń, zbroje i biżuteria. Można go spotkać gdzieś w mieście Wyzima.

Boholt

Boholt jest najemnikiem i jednocześnie najstarszym członkiem grupy Rębaczy z Crinfrid. W jego towarzystwie należy na siebie szczególnie uważać.

Alchemik Kalkstein

Hans Kalkstein jest mistrzem alchemii i sztuk tajemnych. Na codzień zajmuje się on sprzedażą eliksirów, ziół i afrodyzjaków, jednak jego ambicje sięgają znacznie dalej.

Maggot, Król Żebraków

Maggot to jeden z "najbardziej szanowanych" żebraków w Wyzimie. Jest wyjątkowo sprytny i przebiegły, a co najważniejsze, zna niemal wszystkich mieszkańców miasta.

Zoltan Chivay

Ten krępy krasnolud prowadził swego czasu pełne przygód życie awanturnika. Pewne dramatyczne przeżycia sprawiły jednak, że Chivay zerwał z przeszłością i dziś pracuje jako górnik w kopalni soli "Wspólna Sprawa".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...