Fan content od grupy Ifrit

1 minuta czytania

Polska grupa Ifrit, zajmująca się modowaniem Wiedźmina, wypuściła video związane z tą poczciwą grą oraz soundtrack do ich moda o nazwie Merry Witchmas. Poniżej znajdziecie linki do nich.


Oprócz tego mam przykrą wiadomość dla wszystkich konsolowców. W internecie krąży plotka, że produkcja Powrotu Białego Wilka została zawieszona. CD Projekt RED oznajmiło, że niedługo wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Komentarze

0
·
Trzeba zaznaczyć bardzo wyraźnie - to jest PLOTKA, wywołana prawdopodobnie złą interpretacją.
Społeczność wiedźmińska nic nie wie o problemach a zazwyczaj mają takie informacje wcześniej, na oficjalnym forum członek (bez skojarzeń!) CDPR obiecał oficjalne oświadczenie (i nie musi ono być potwierdzające). A taka zwłoka może świadczyć o tym, że zawarte w nim będą (tak mi się wydaje) informacje sprostowujące plotkę oraz jakieś inne deklaracje/informacje.
Dlatego czekamy teraz na ruch CDPR bowiem coraz większe serwisy wpadają w popłoch.
0
·
Coś jest niestety chyba na rzeczy

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,43671;core.html

Wielka szkoda... Trzeba jednak czekać na oficjalne oświadczenie CDPR, bo póki co to są informacje raczej z trzeciej ręki.
0
·
Myślę, że nie będzie źle.
0
·
http://www.gram.pl/news_8gjeHu66_Powrot_Bi...wstrzymany.html
Konsolowego Wiedźmina ciąg dalszy. Nawet jeżeli informacje są w pełni prawdziwe, to nie zapominajmy, że projekt został ZAWIESZONY, a nie zlikwidowany. Stworzenie Powrotu Białego Wilka było, jest i będzie w planach CDPR.
0
·
Więcej wszelkich materiałów z przygód i modów do Wiedźmina (choć nie tylko) znajdziecie na naszej stronie
http://ifrit.pl/?lang=pl

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...