Wiedźmin i pieśń przyszłości

1 minuta czytania

Firma CD Projekt RED, twórcy "Wiedźmina", z okazji rocznicy premiery gry o przygodach Geralta z Rivii i ponad miliona sprzedanych kopii tejże produkcji na całym świecie, postanowiła uczcić te niezwykłą okazje filmem podsumowującym. Jako że jubileusz nie jest zwykły, a taki wynik sprzedaży to nie w kij dmuchał, materiał jest naprawdę wyjątkowy. Prócz podsumowania dotychczasowego dorobku firmy, mamy okazję ujrzeć (niewielki, bo niewielki) rąbek tajemnicy odnośnie nieujawnionych jeszcze projektów. Brzmi ciekawie ? W takim wypadku zapraszamy do obejrzenia dzieła, które znajdziecie pod tym adresem.

Warto także wspomnieć o pojawieniu się dwóch nowych wywiadów (udzielonych przez Michała Kicińskiego) i jednego artykułu. Zostały one poświęcone kwestii ostatnich sukcesów CD Projekt RED, ich sztandarowego produktu "Wiedźmina" oraz drogi jaką obrała firma.

Komentarze

0
·
Jak rozumiem, chodzi o pierwszy filmik na liście? Robi wrażenie.
0
·
No dobra a z tego filmiku ta scenka jak wam sie podobuje?

0
·
Niestety nie da się zbyt wiele wywnioskować z tych scen. Golem (czy coś podobnego) atakujący Geralta w płonącym mieście, które bardzo przypomina Starą Wyzimę.


Ta scena najbardziej mi się spodobała. Czyżby nastał czas Wilczej Zamieci?

Wymiata.

[Dodano po godzinie]

Z ciekawszych scen:


Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...