Portal GameExe otrzymał Srebrnego Orena od CDPR!

1 minuta czytania

Z lekkim opóźnieniem, lecz z nie mniejszą przyjemnością pragniemy poinformować naszych czytelników (i nie tylko!), że portal Gameexe.pl otrzymał "srebrnego orena" od zespołu CD Projekt Red. Tym samym dołączyliśmy jako czwarta polska strona do oficjalnie supportowanych stron fanowskich (Lista o TUTAJ).

Orena otrzymaliśmy za podstronę o Wiedźminie. A że do zdobycia jest nie tylko srebro, ale także złoto, nie będziemy szczędzić prac nad tą stroną.

O wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco, a dla fanów Wiedźmina redakcja GameExe szykuje niespodziankę... wyczekujcie jej z niecierpliwością!

Komentarze

0
·
Pogratulować rzecz jasna - krok do złota już uczyniony.
0
·
A na niespodziankę warto czekać... oj warto.
0
·
Nieźle musiałem się namyśleć żeby wykombinować o co chodzi (z tymi krokami), ale wymyśliłem i stwierdzam że więcej niż warto.
0
·
To dobra wiadomość. Brawo.
0
·
Gratuliren . Jeszcze trochę pracy i będzie złoto, chociaż srebrem i tak nie należy gardzić.
0
·
Trochę stara ta informacja - owa podstrona od dawna znajdowała się na liście najlepszych polskich serwisów o Wiedźminie w Polsce na thewitcher.com, z odznaczeniem Srebrnego Orena oczywiście.

Ale i tak gratuluję i zachęcam do dalszego rozwoju. Być może, w niedalekiej przyszłości będziecie mogli pochwalić się odznaczeniem złotego koloru.
0
·
Nie tak mocno stara. A z newsem czekaliśmy na "fizyczne" zamieszczenie "orena" na naszej stronie.

Dziękujemy za gratulacje i życzenia.
0
·
Myślę, że Tar nie będzie miał mi za złe jeśli pochwalę się publicznie, że i ja miałem swój wkład w poczynaniach do srebrnego orena
Gratulejszyn GE.
0
·
Jak i wiele innych osób.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...