Wiedźmin podbija świat!

1 minuta czytania

Rozszerzona Edycja Wiedźmina cieszy się coraz większym uznaniem na całym świecie. Pojawiła się na rynku niecały tydzień temu, a już zaczęła zbierać doskonałe oceny w prasie branżowej.

Największe uznanie gra wywarła na magazynie PC Powerplay – Australijczycy ocenili nowego Wiedźmina na 100%! „Doskonałe stało się najlepsze. [...] Edycja Rozszerzona okazała się absolutnym sukcesem.” – uzasadnił recenzent PC Powerplay. Na 90% Wiedźmin ER został oceniony przez włoski magazyn Giochi per il Mio Computer, który napisał: „Edycja Rozszerzona podkreśla niekwestionowaną wartość tego tytułu!”. Nie zabrakło również opinii niemieckich dziennikarzy, którzy ocenili pozycję studia CD Projekt RED na 87%. „Jeśli nie miałeś okazji zdobyć Wiedźmina do tej pory, teraz nie ma na to wymówki. [...] Animacje walki są jednymi z najlepszych w grach fabularnych.” – padło stwierdzenie w jednym z uzasadnień.

Gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona dostępna jest w sprzedaży od 19 września w sugerowanej cenie 99,90 zł.

Już jutro na terenie całej Polski dostępny będzie także Wiedźmin: Update – specjalny pakiet, dzięki któremu każdy właściciel gry Wiedźmin może stać się posiadaczem fizycznej ER, bez konieczności kupna całego pakietu w pełnej cenie. Koszt Wiedźmina: Update to jedyne 19,99 zł.

Komentarze

0
·
Jest to po prostu ZAJE****TA GRA!!!
Nie dziwię się, że cieszy się taką popularnością! Polacy pokazali na co ich stać, można powiedzieć że zrobili "wejście smoka" na rynek
Mam nadzieję, że zrobią dla nas jeszcze wiele takich arcydzieł
BTW. Wiedźmina ER można kupić już za 79,99 i grzechem było by tego nie zrobić!
0
·
Równiez się nie dziwię, gra jest super oby polacy robili takich gier więcej

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...