Wiedźmin – nowa przygoda

1 minuta czytania

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin została zaprezentowana zupełnie nowa przygoda, przygotowana przez grupę Ifryt. Znowuż wszystko kręci się wokół Geralta, lecz tym razem nie musi uganiać się za monstrami czy ratować głowy swojego przyjaciela Jaskra z kolejnej kabały, w którą się wplątał. Tym razem to inna para kaloszy. Piwo lejące się strumieniami, najlepsze jadło w tej części świata, piękne damy i starzy kumple, którzy zawszę podadzą pomocną dłoń. W skrócie wesele niczym z bajki... twoje wesele Geralcie. Jak to możliwe ? Jak do tego doszło ? To już wypadałoby sprawdzić samemu, pobrać tą przygodę możecie stąd. Warto nadmienić, że historia jest w całości po polsku, więc tym razem nie powinno być kręcenia nosem na nieznajomość języka. Oczywiście dla fanów mowy Szekspira do wyboru jest wersja angielska.

Oficjalna strona grupy Ifryt.

Komentarze

0
·
Ha, pomysł wyjątkowo wyjątkowy. Zapowiada się ciekawie.
0
·
Biedny wiedźmin, tracimy go, nie będzie mógł dalej się uganiać za potworami (i spódniczkami), dobrze że to nie oficjalne (CD-Projek) bo by na pewno nie można było zrobić, co to był by za wiedźmin pod pantoflem Triss, Shani lub Yenefer.
0
·
Mógłby mi ktoś pomóc? Bo nie wiem w jakim programie można uruchomić przygodę "Wesele"?
0
·
W grze Wiedźmin Ja mam edycję rozszerzoną, gdzie wystarczy rozpocząć nową grę i wybrać opcję, gdzie wcześniej były te dwie dodatkowe przygody (Cena neutralności & Efekt uboczny). "Wesele" powinno być obok nich.
0
·
Ja niestety mam tę starszą wersje gry i w podany wyżej sposób nie mogę uruchomić tej przygody... w ogóle nie mam takiej opcji nigdzie... ;(
Wie ktoś może jak to zrobić?
0
·
Możesz ewentualnie ściągnąć tą aktualizację, dzięki której ze zwykłego Wiedźmina masz edycję rozszerzoną Wklep w googlach co trzeba i będzie git.
0
·
Ukończyłem, chociaż trudno powiedzieć, by to był typowy mod do ukończenia. Pomysł nie nowy, ale wykonanie dobre i jest sporo humoru, co zaliczam na duży plus. Nie chcę zdradzać zakończenia, powiem tylko, że podobało mi się. Szkoda, że to taka rozrywka właściwie na raz, ale i tak nie żałuję, że się na nią skusiłem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...