Premiera Maskarady – nieoficjalnej przygody do pierwszego Wiedźmina

1 minuta czytania

Co prawda pierwsza odsłona komputerowych przygód Geralta ma już trochę lat na karku, ale w całej serii posiada najlepsze narzędzia dla moderów, dzięki czemu powstało kilka ciekawych przygód. Właśnie pojawiła się kolejna, którą zatytułowano "Maskarada".

wiedźmin

Za "Maskaradą" stoi grupa moderska eLeR Creative, która postanowiła powrócić do prac nad tą przygodą, nad którą pracowali inni znani zapaleńcy – Ifrit Creative Group. To właśnie prace tych ostatnich, czyli "Wesele" i "Wiedźminkołaj" okazały się na tyle dobre, że trafiły do wydania gry oferowanego przez platformę GOG. Czy warto dać szansę nowicjuszom i zagrać w "Maskaradę"?

Nowa przygoda, którą możecie za darmo pobrać pod tym adresem, została przygotowana w klimacie nori. Trafiamy do Wyzimskiego Podgrodzia, gdzie Geralt będzie musiał wskazać winnego zabójstwa. Ofiarę odnajdziemy wśród karawany przybyłej z Vengerbergu, zaś obecność dopplera zdaje się sprawę dodatkowo komplikować.

Warto dodać, że wydarzenia rozgrywają się po epilogu "Dzikiego Gonu", zaś całość posiada nie tylko polską wersję językową, ale także pełne udźwiękowienie. Czternaście dostępnych zadań powinno nam zapewnić siedem do ośmiu godzin rozgrywki.

Inne moduły do Wiedźmina.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...