Wiedźmin – aktualizacja patcha 1.1

1 minuta czytania

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawił się dość ważny news odnośnie patcha 1.1.

Już po wypuszczeniu patcha 1.1 został wykryty dość poważny błąd, który może (choć nie musi) uniemożliwić graczom ukończenie gry. Jest już gotowa nowa wersja patcha, która ten błąd usuwa. Można ją znaleźć tutaj.

„Po publikacji patcha 1.1 wykryliśmy nowy błąd związany z obiektami fizycznymi w akcie V, który w pewnych sytuacjach powoduje, że nie można kontynuować gry. Jest to nasze niedopatrzenie, za które chciałbym bardzo przeprosić wszystkich graczy”. – mówi Jacek Brzeziński, szef projektu dla gry Wiedźmin. – „ Staraliśmy się poprawić jak najwięcej błędów i jak najszybciej udostępnić stabilniejszą wersję gry, stąd to przeoczenie. Naprawiliśmy ten błąd w patchu do wersji 1.1a. Chciałbym prosić wszystkich, którzy nie zainstalowali jeszcze patcha lub zainstalowali wersję 1.1 o aktualizację do wersji 1.1a”.

Chcemy również uspokoić wszystkich, zainstalowanie patcha 1.1a nie spowoduje problemów z zapisanymi stanami gry. Patch jest w pełni kompatybilny z dotychczasowymi save’ami. Za utrudnienie wszystkich raz jeszcze przepraszamy.

Ekipa CD Projekt RED

Komentarze

0
·
czyli jak np. kupiłem oryginalną wersie gry to nie mogę jej przejść? Owszem jest jakaś płyta z dodatkami ale jej nie oglądałem

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...