Wiedźmin – wywiad z Adamem Skorupą

1 minuta czytania

Serwis Gram.pl dokładnie dwa tygodnie temu rozpoczął akcję przyjmowania pytań, które następnie zostały zadane Adamie "Scorpikowi" Skorupie – jednemu z ludzi zajmujących się tworzeniem muzyki oraz efektów dźwiękowych do zbliżającej się wielkimi krokami gry "Wiedźmin". Dzisiejszego dnia serwis postanowił przedstawić nam efekty tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z planem miało zostać wybranych dziesięć najlepszych i najciekawszych pytań. Jednakże zainteresowanie było tak ogromne, że Adam Skorupa odpowiedział aż na czternaście z nich oraz przejrzał treść pozostałych, których było bagatela sto pięćdziesiąt!

Bez zbędnego przedłużania wspomniany wywiad znajduję się pod tym adresem. Co ciekawe prócz zwykłego zapisu tekstowego, klikając na podany link dostaniemy dostęp do plików audio, na których usłyszymy odpowiadającego na pytania kompozytora. Tłem dla tego ciekawego zapisu są utwory, które znajdą się w grze.

Premiera gry Wiedźmin odbędzie się 26 października 2007 roku. Więcej informacji na temat produkcji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...