Próbki głosu Geralta w polskiej wersji gry!

Kolejny wielce oczekiwany news! Są już do przesłuchania próbki głosu aktora, który będzie podkładał głos dla Geralta, bohatera gry Wiedźmin. Jest nim Jacek Rozenek, który spełnił wszystkie wymagania postawione przez CD Projekt. Osobiście uważam, że aktor został dobrany naprawdę dobrze. News jest do przeczytania tutaj.

A tutaj są próbki:

Komentarze

0
Gość_* ·
Jednego bohatera mamy z głowy Mi również głos się podoba - perfecto. Czekam na kolejne próbki głosów. Może tym razem Jaskier? Albo Yen?
0
Gość_* ·
Moim skromnym zdaniem głos Pana Kacja idealnie pasuje do charyzmatycznej postaci Geralta. Ogólnie jako fan jestem zadowolony. No i popieram przedmówcę, chętnie usłyszał bym głos np Jaskiera.
0
Gość_* ·
Przepraszam, chodziło mi naturalnie o Pana Jacka Rozenka
0
·
Niestety, mam wielkie uprzedzenie do pana Rozenka, od kiedy zaczał podkładać głos we wszelkich animacjach, zwłaszcza tych dla młodszych... Jeśli ktoś oglądał Tekkaman Blade, gdzie udzielił się jako główny bohater, ten wie... Oczywiście, nieco trenował ostatnimi czasy i te straszne wrzaski, czy nadinterpretacja nastroju mu się nie zdarzają tak często. Tutaj słyszymy jedynie kilka gładkich wypowiedzi. Pan Jacek potrafi być tajemniczy, jeśli chce, jednak mógłby się bardziej przykładać, jeśli chodzi o mniejsze role...
0
Gość_* ·
Jako ze jestem fanem wiedzmina czy to jako gry(kocham ja juz za same filmiki i obrazki:D) czy adaptacji filmowej ktora przez wielu uwazana jest za nieudana(moim skromnym zdaniem mistrzostwo swiata z Zebrowskim w roli gl.)ja znam ja na pamiec wiec wiadomo ze jestem przyzwyczajony do glosu Pana Michala ale glos Geralta z gry rowniez przypadl mi do gustu.....Oby tak dalej......Czekam juz od srody na przesylke od CD-Projekt.....Do wrzesnia jeszcze niestety troszke czasu......

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...