Kolejna odsłona moda Powrót Białego Wilka już jest

1 minuta czytania

Jeżeli wciąż bijesz się z myślami, czy warto odgrzać starego "Wiedźmina" i jeszcze raz wraz z Geraltem zmierzyć się z wirtualnymi intrygami Temerii przed majową premierą "Dzikiego Gonu", to lepszej motywacji raczej nie znajdziesz. Rozszerzona edycja modyfikacji "Powrót Białego Wilka" wprowadza nową jakość i świeżego ducha w lekko zaśniedziałe tryby pierwszej części, czyniąc nostalgiczną rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą.

wiedźmin, powrót białego wilka, mod

Zmianie uległo wiele technicznych aspektów gry. Totalnie przebudowano interfejs użytkownika (od dziennika, poprzez ekwipunek, do ekranu medytacji), poprawiono tekstury postaci oraz otoczenia, dodano nowe cut-scenki i skyboxy.

Jak słusznie chwalą się twórcy – "to owoc będący ukoronowaniem ponad dwóch lat starań naszego zespołu. "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka", zaplanowany jako prosta zmiana interfejsu, z czasem rozrósł się do rozmiarów, o których nikomu się nie śniło – radykalnym zmianom uległo wiele elementów oryginalnej gry, zmieniając ją niemal nie do poznania – co ważniejsze, udało się przy tym zachować specyficzny, swojski klimat gry wydanej w roku 2007 przez CD Projekt RED".

Modyfikacje możecie pobrać pod tym adresem. Zainteresowani?

Komentarze

0
·
Właśnie ogrywam i... Wygląda świetnie! Absolutnie nie mam wrażenia odgrzewania tego samego dania. Polecam każdemu, kto myśli o odświeżeniu sobie pierwszej części przygód Geralta.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...