posiadlosc

Oblivion wczesny 2006r.

1 minuta czytania

Przedwczoraj po cichu twórca gry- Bethesda w specjalnym oblivionowym FAQ'u zmienił datę premiery na "wczesny 2006r." Oznacza to, że Oblivion może trafić na półki sklepowe już w styczniu. Natomiast wczoraj pracownik firmy Pete Hines, potwierdził tą sytuację specjalnym komentarzem na oficjalnym forum The Elder Scrolls

"Krótko mówiąc, gra wyjdzie we wczesnym 2006 ponieważ nie jest jeszcze skończona. Wciąż są rzeczy, które muszą być zrobione zanim gra zostanie wypuszczona. Więc kontynuujemy optymalizację, testy, balansowanie itd. Już teraz zaszliśmy w testowaniu i balansowaniu gry o wiele dalej niż kiedykolwiek wcześniej. O wiele dalej. Ale wciąż mamy pracę, która musi zostać skończona więc tworzenie idzie dalej w dużej mierze tak jak planowaliśmy. Nie podamy dokładniejszej daty premiery dopóki nie będziemy pewni, że jesteśmy gotowi. Nie przepadamy za wydawaniem informacji, które później się zmieniają, tylko dezorientując i denerwując fanów.

Mamy zaplanowaną pewną liczbę aktualizacji strony między chwilą obecną i wydaniem gry, które mamy nadzieję robić regularnie co tydzień. Zrobimy co w naszej mocy by było to każdego tygodnia, ale musicie zrozumieć, że czasem informacje PR/marketingowe powstają w wyniku tworzenia gry i muszą być zachowane w tajemnicy dla dobra gry (i ludzi, którzy ją tworzą). Będziemy aktualizować Codex etapami, dodając nowe concept arty, screny itd. w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie kolejnego fan interview w nadchodzących tygodniach, by pozwolić Wam zapytać o to, czego Waszym zdaniem Wam nie mówimy. W skrócie – nie jest naszą intencją Was zbywać, po prostu nie chcemy mówić Wam za dużo o grze zanim ta nie wyjdzie.

Doceniamy Waszą cierpliwość i stałe wsparcie, i zapewniamy Was, że Wasze oddanie będzie nagrodzone naszym zdaniem najlepszym RPG w który kiedykolwiek graliście."

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...