„Mass Effect: Assignment” – fani nie próżnują

1 minuta czytania

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak informacji skupiających się wokół uniwersum „Mass Effect”. Trudno się temu dziwić, albowiem niedługo na półkach sklepowych zagoszczą pudełka okraszone podłym pyskiem dziarskiego komandora i charakterystyczną „trójeczką” w logu. 9 marca za pasem, dlatego BioWare będzie dwoił się i troił, aby skutecznie podgrzać atmosferę oraz nadmuchać balon wypełniony hypem do granic możliwości. Co ciekawe, oddani fani przygód Sheparda również nie próżnują i pragną dołożyć do tego celu swoją malutką cegiełkę. Skutecznie? Spójrzmy.

mass effect: assignment

„Mass Effect: Assignment” to film, który został stworzony za przysłowiową paczkę fistaszków przez brytyjskich pasjonatów. Jego fabuła skupia się wokół niepozornej walizki, o której wiadomo tylko tyle, że jest warta niemałą fortunę i wielu chce położyć na niej swe chciwe łapska. Co skrywa tajemniczy bagaż? O tym będziecie mogli przekonać się sami, w zależności od decyzji, jakie podejmiecie. Otóż, w kluczowych momentach tej produkcji, jesteśmy zmuszeni do obrania pewnej z dróg – renegata lub idealisty. Każdy wybór ma swoje konsekwencje i prowadzi do jednego z czterech zakończeń.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Cóż, co prawda nie jest to niebotyczny poziom grupy Wayside Creations, ale zważywszy na zerowy budżet i wiele innych kwestii, „Mass Effect: Assignment” prezentuje się całkiem przyzwoicie. Poza tym, pomysł z alternatywami jest smakowity i zasługuje na pełne uznanie. Szkoda tylko, że materiał jest tak krótki. Mimo to – za pasje i serducho włożone w ten projekt, czapki z głów.

Komentarze

0
·
Takie średnie to, w sumie momentmai przypomina MS, ale tylko momentami. Choć pancerze fajne sobie zrobili, a wybory są... niedorzeczne troszkę
0
·
Ciekawy pomysł z tym interaktywnym filmem. Czyżby Mad Dog McCree wracał do łask? W latach 90. było wiele tego typu produkcji na pc. Fajnie zobaczyć coś nowego, odświeżającego formułę. Tego typu filmiki nie mają może milionowego budżetu wielkich superprodukcji, ale zamiast tego mają coś, czego tamtym brakuje: są robione z sercem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...