
Studio Larian ma powody do zadowolenia, bowiem ich ostatnie dzieło, czyli "Divinity: Original Sin II", przekroczyło magiczną barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w nieco ponad dwa miesiące. Ten wynik robi wrażenie, więc jest czego pozazdrościć.
Recenzenci na całym świecie długo chwalili sobie drugą część "Grzechu Pierworodnego". Twórcy poprawili niedociągnięcia i tak świetnej "jedynki", dzięki czemu dostaliśmy w swoje ręce tytuł na naprawdę wysokim poziomie. Włożony ogrom pracy docenili także nabywcy, dzięki czemu sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Warto zauważyć, że gra debiutowała trochę ponad dwa miesiące temu.






















