Świetna sprzedaż Divinity: Original Sin II

1 minuta czytania

Studio Larian ma powody do zadowolenia, bowiem ich ostatnie dzieło, czyli "Divinity: Original Sin II", przekroczyło magiczną barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w nieco ponad dwa miesiące. Ten wynik robi wrażenie, więc jest czego pozazdrościć.

divinity original sin 2

Recenzenci na całym świecie długo chwalili sobie drugą część "Grzechu Pierworodnego". Twórcy poprawili niedociągnięcia i tak świetnej "jedynki", dzięki czemu dostaliśmy w swoje ręce tytuł na naprawdę wysokim poziomie. Włożony ogrom pracy docenili także nabywcy, dzięki czemu sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Warto zauważyć, że gra debiutowała trochę ponad dwa miesiące temu.

Nie znamy wyniku sprzedaży na terytorium Polski, ale pozostaje mieć nadzieję, że wydawce zdecyduje się w końcu na lokalizację, dzięki czemu słupki zysku mogą jeszcze skoczyć do góry.

Komentarze

0
·
Gratulacje dla Larian, z pewnością zasługują na ten sukces. Jeszcze nie przeszedłem sequelu, ale mam dużo z niej frajdy grając w nią z bratem.

Szkoda tylko, że nie dali wersji pudełkowej (pomijając kolekcjonerki), bo z chęcią postawiłbym na półkę
0
·
Dwójka jest zdecydowanie lepsza od jedynki. Też jeszcze nie ukończyłem. Utknąłem w pewnym miejscu, a potem nie miałem czasu grać. A jeszcze później zacząłem grać w coś innego...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...