Daybreak już dostępne

2 minuty czytania

Być może jeszcze przed wami starcie z Balthazarem w ramach drugiego dodatku, ale właśnie dziś rozpoczyna się kolejny sezon Living World do sieciowego "Guild Wars 2 – "Daybreak". Co czeka mieszkanców pustynnego Amnoon w obliczu ataku?

guild wars 2

ArenaNet rusza z kolejnym, czyli już czwartym, sezonem swoich darmowych uaktualnień, które prezentują dalszy ciąg fabularnej wojny ze smokami. Tym razem przenosimy się do Elony, którą bezkarnie terroryzuje niejaki Kralkatorrik. Jeśli do tej pory nie uporaliście się z drugim dodatkiem, "Path of Fire", to pora nadrobić zaległości. Wtedy też zrozumiecie, czemu też przyjdzie nam bronić miasta Amnoon przed smoczymi sługusami.

Poza nową linią fabularną, czeka na nas także świeżutki Fractal – Twilight Oasis. Ukryta do tej pory wśród Mgieł prawda o przejęciu tronu przez Palawę Joko w końcu zostanie ujawniona. Tym sposobem lepiej poznamy historię Elony. Szkoda, że porzucono pomysł fractala ukazującego nam historię Abaddona, lecz być może wydawca kiedyś jeszcze powróci do tego pomysłu.

guild wars 2

"The Hall of Chains" to nazwa nowego raidu, który właśnie stanął otworem przed graczami. Tym razem przyjdzie nam zwiedzić krainę boga Grentha, znane z "jedynki" Underworld, więc należy spodziewać się duchów oraz dużej ilości przeszywającego zimna. Tam też czekają na nas nowe wyzwania i rzecz jasna nowe nagrody, jednak zbyt wcześnie, aby móc je sobie wszystkie spokojnie obejrzeć. Być może rozgrzeje was trochę nowa legendarna broń – focus o nazwie Ars Goetia. Podobnie jak w przypadku pozostałych broni po "Heart of Thorns", powinniśmy pogadać z Hobbsem w Lwich Wrotach (Lion's Arch). Z oficjalnego zdjęcia wynika, że efekty wizualne śladów będą nawiązywać do mocy smoka Kralkatorrika. Tego typu aktualizacje to także nowa zawartość w oficjalnym sklepie wewnątrz gry, jak też zwyczajowa lista naprawionych błędów i zmian. Wymienianie wszystkich pozycji mija się z celem, więc zainteresowani powinni zajrzeć pod ten adres.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...