SpellForce 3 już dostępne

1 minuta czytania

Dziś wieczorem sprzedaży trafiła wreszcie trzecia część ciepło przyjętego cyklu "Spellforce", którą możecie kupić zarówno w wersji pudełkowej, jak też poprzez popularne platformy dystrybucji cyfrowej. Czy nowe studio poradziło sobie ze znaną marką?

spellforce 3

Seria "SpellForce" jest znana z udanego miksu gier RTS oraz RPG. Chociaż sterowaliśmy całą armią i stawialiśmy budynki, to i tak powoływaliśmy herosa, by to on rozprawił się z przeznaczeniem. Tym razem to nie jego, lecz nowe studio, czekało niełatwe zdanie sprostania wysokiemu poziomowi poprzedniczek. Czy przedstawienie wydarzeń sprzed tragicznej w skutkach konwokacji można uznać za udane?

Mógłbym mieć co do tego duże wątpliwości, bowiem udało mi się przetestować ten tytuł na poziomie bety. Błędy jak najbardziej pozostały, przez co niektórzy niemieccy recenzenci nie byli w stanie ukończyć "trójki", jednak i bez tego "SpellForce 3" zbiera dość wysokie noty.

Najlepiej przekonać się samemu, bowiem w nasze ręce wpada tytuł w wersji kinowej, za co odpowiada firma CDP.pl. Problemem pozostaje cena wersji cyfrowej, oscylująca na poziomie 190 złotych, jednak blisko 60 PLN pozostanie w waszych portfelach, jeśli zdecydujecie się na pudełkowe wydanie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...