dziki_lad
SpellForce 3

SpellForce 3 już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś wieczorem sprzedaży trafiła wreszcie trzecia część ciepło przyjętego cyklu "Spellforce", którą możecie kupić zarówno w wersji pudełkowej, jak też poprzez popularne platformy dystrybucji cyfrowej. Czy nowe studio poradziło sobie ze znaną marką?

spellforce 3

Seria "SpellForce" jest znana z udanego miksu gier RTS oraz RPG. Chociaż sterowaliśmy całą armią i stawialiśmy budynki, to i tak powoływaliśmy herosa, by to on rozprawił się z przeznaczeniem. Tym razem to nie jego, lecz nowe studio, czekało niełatwe zdanie sprostania wysokiemu poziomowi poprzedniczek. Czy przedstawienie wydarzeń sprzed tragicznej w skutkach konwokacji można uznać za udane?

SpellForce 3

SpellForce 3 – ludzie są gotowi do boju!

Dodał: , · Komentarzy: 2

"Spellforce 3", nowa odsłona zasłużonej serii RTS/RPG, prezentuje pierwszą z trzech grywalnych frakcji – Nortanderczyków. Rozdarci wojną i zahartowani w bitwie mieszkańcy Nortanderu wycierpieli wystarczająco wiele, ale nauczyli się walczyć, by przetrwać. Ta wiedza przyda im się już wkrótce, gdy okaże się, że wydarzeniom w "Spellforce 3" daleko od pokojowej atmosfery...

spellforce 3
SpellForce 3

Trzecia odsłona znanej i cenionej serii gier "SpellForce" w końcu wyszła z fazy zamkniętych beta testów i teraz każdy może przetestować grę przed jej grudniową premierą. Czy "trójka", tworzona przez zupełnie inny zespół, stanie się godnym spadkobiercą poprzedniczek?

spellforce 3,spellforce

Chociaż zdobycie klucza aktywacyjnego do zamkniętej części testów nie było zadaniem zbyt karkołomnym, to teraz każdy chętny, posiadający konto na platformie Steam, może zmierzyć się z trzecią częścią. Czy dzięki temu uda się uniknąć poważnych błędów? Być może tak właśnie będzie, chociaż obawiam się, że "Spellforce 3" nadal będą dręczyć bolączki innego typu.

SpellForce 3

Spellforce 3 z konkretną datą premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0
spellforce 3

Były dzisiaj kiepskie wieści, teraz czas na trochę lepsze. Poznaliśmy w końcu dokładną datę premiery długo wyczekiwanej hybrydy komputerowej gry fabularnej ze strategią czasu rzeczywistego. THQ Nordic oficjalnie oświadczył, że "Spellforce 3" trafi na półki sklepowe dokładnie 7 grudnia.

SpellForce 3

Wczesna wersja SpellForce 3

Dodał: , · Komentarzy: 2

Na targach Gamescom nie zabrakło gry "SpellForce 3". Firma Nordic Games zaprezentowała wczesną wersję swojej produkcji, jednocześnie zapowiadając, że będzie ona kontynuować to, co w serii charakterystyczne, czyli łączenie gatunku RPG i RTS.

spellforce 3

Prace trwają dopiero osiem miesięcy, więc zapewne końcowy efekt będzie jeszcze dużo inny niż to, co możecie zobaczyć na gameplayu zamieszczony w rozwinięciu newsa – ale jakiś motyw przewodni już można dostrzec.

  • 1 strona
Wczytywanie...