
Jeśli zastanawiacie się nad kondycją wiedźmińskiej karcianki, to z pewnością zasmuci was fakt, że "Gwint" przestanie wspierać wersje konsolowe. Twórcy chcą skupić się na najpopularniejszych platformach, obiecując nam możliwość przeniesienia postępów za pomocą GOG.com.
Z przykrością patrzy się na kolejne próby przyciągnięcia do "Gwinta" nowych graczy. Kolejne dodatki, nagrody za codzienne logowanie czy też obniżki na pył meteorytowy to działania, która nie przynoszą pożądanych skutków. Wkrótce będzie jeszcze trudniej o znalezienie godnego przeciwnika do walki przez sieć, bowiem rodzina gry skurczy się o właścicieli konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Skąd taka decyzja?





















