Rozpoczęła się kickstarterowa zbiórka na Maritime Law

2 minuty czytania

No dobra szczury lądowe siadać i słuchać tego co stary wilk morski ma wam do powiedzenia. "Maritime Law" to gra pozwalająca wcielić się nam w kapitana statku na usługach korony Brytyjskiej lub Francuskiej w czasie tzw. Wielkich Odkryć Geograficznych. Przed nam stoi zadanie odkrycia i zdobycia nowych ziem dla naszego władcy oraz wyrżnię.... to znaczy zawarcia korzystnych umów z tubylcami. Za produkcją stoi rosyjskie studio Tiamat Games, dla którego będzie to pierwsze znacząca gra. Promykiem optymizmu napawa fakt, że pracę nad grą rozpoczęły się przed kickstarterową zbiórką.

maritime law

Twórcy obiecują nam na prawdziwe, realistyczne marynarskie przeżycie. Nie ma żadnej minimapy ani automatycznej podróży, twoją jedyną nadzieją jest trzymanie się wybrzeża bądź wyczytanie twojej pozycji z położenia gwiazd. Załoga to nie jakieś bezimienne numerki, tylko postacie z krwi i kości z własnym pragnieniami i marzeniami. I zapamiętają jak ich traktowałeś... To samo dotyczy naszego bohatera, możemy mu wybrać przeszłość i motywacje do zostanie wilkiem morskim. Twój statek również może otrzymać przeróżne bonusy i ulepszenia. Pamiętaj o zabraniu ze sobą odpowiedniej ilości zapasów, bo głodna załoga to zła załoga, a bez amunicji zostaniesz ofiarą innych korsarzy. Możesz poprowadzić ekspedycję w głąb nieznanych lądów w celu zdobycia skarbów i pożywienia.

Pierwszym celem zbiórki jest zebranie 25000 euro w celu dodania Portugalii i Holandii (Hiszpania płacze gdzieś w kącie).

maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law maritime law

Źródło: www.kickstarter.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...