The River of Time – zwiastun i przybliżona data premiery

2 minuty czytania

Jak poinformował wczoraj dzielny towarzysz Taramelion, niemieckie studio Radon Labs odkryło część kart, związanych z kolejną częścią jednego z najbardziej niedocenianych cRPG w historii (a przynajmniej w 2008r.) – Drakensang. Znamy już więc podtytuł drugiej części – Am Fluss der Zeit (The River of Time), smaczek związany z fabułą oraz mieliśmy okazje spojrzeć na kilka screenów z samej rozgrywki. Obrazki często nie dają pełnego obrazu sytuacji (tam troszeczku podretuszujemy, tutaj dodamy jakiś dodatkowy efekt) i bywa, że znacząco różnią się od tego co uświadczymy na ekranach naszych monitorów, dlatego twórcy przygotowali pierwszy, oficjalny zwiastun produkcji. Ten robi wrażenie, niestety jest dostępny tylko po niemiecku...

Historia Am Fluss der Zeit będzie się opierać na wydarzeniach, które miały miejsce blisko 23 lata przed zdarzeniami zawartymi w pierwszej części gry. Fabuła będzie silnie związana z naszym statkiem i rejsem po jednej z największych rzek w Aventurii. Spotkamy kilku starych znajomych i innych dziarskich bohaterów, którzy będą chcieli dołączyć do nas w bezkresnej podróży. Oczywiście na oglądaniu widoków się nie skończy (odwiedzimy m.in. majestatyczne elfickie puszcze, jak i zaśnieżone szczyty gór), bo na naszej drodze stanie kilku morderczych wrogów i będziemy musieli ochronić maluczkich przed ciemnością (czyli znów mało oryginalna fabuła).

Niestety znajomość germańskiej mowy ogranicza się u mnie tylko do kilku podstawowych zwrotów, więc nie będę oszukiwał , że strasznie dużo udało mi się wywnioskować z powyższego filmiku. Dlatego gorąco zachęcam do oglądnięcia (bo jest na czym zarzucić oko, a podkład muzyczny też całkiem przyjemny) i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami.

Ujawniono też przybliżoną datę premiery gry – luty 2010r. Zatem czas szykować sprzęt i zapasy na kolejną epicką przygodę. Kto wie, może The River of Time przekona do siebie więcej graczy, niż pierwszy Drakensang? Oby.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...