dziki_lad

Fabrika Online dystrybutorem gry Wiedźmin: Versus

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Z prawdziwą radością informujemy, że społeczność fanów gry Wiedźmin: Versus już wkrótce się powiększy. Moskiewska firma, Fabrika Online, została oficjalnym dystrybutorem gry na nowych rynkach.

Wiedźmin: Versus, znany dotychczas przede wszystkim w Polsce, już niebawem pojawi się w Rosji, krajach byłego Związku Radzieckiego i Republik Bałtyckich. Dystrybucją zajmie się firma Fabrika Online, która nabyła wyłączne prawa licencyjne od one2tribe Sp. z o.o.

Wraz z uruchomieniem gry na nowych rynkach została przygotowana jej profesjonalna rosyjska wersja językowa. Wiedźmin: Versus wzbogacił się również o nowe elementy gry, między innymi misje, "używki", nagrody specjalne za wygranie pojedynku oraz system umożliwiający rozgrywanie pojedynków z instruktorami walki.

wiedźmin versus, misje, screen

Wiedźmin: Versus to gra przeglądarkowa nowej generacji, umożliwiająca rozgrywanie pojedynków pomiędzy bohaterami świata gry komputerowej Wiedźmin. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy i toczyć pojedynki on-line lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem email. Gra oparta jest o platformę tribeware i technologię flash, wykorzystuje do wizualizacji walki animacje motion capture.

Podpisanie umowy z Fabrika Online pozwala nam wejść na bardzo atrakcyjny z punktu widzenia gier przeglądarkowych rynek. – powiedział Prezes one2tribe Sp. z o.o. Wojciech Ozimek. – Społeczność graczy z Rosji i krajów WNP jest bardzo aktywna w grze i dzięki współpracy z nowym partnerem będziemy w stanie zapewnić jej lepsze wsparcie.

Fabrika Online przygotowuje się do ożywienia rynku Federacji Rosyjskiej i WNP. Zamierzamy w najbliższym czasie wypuścić kilka tytułów najwyższej jakości. Pierwszy z nadchodzących hitów to właśnie Wiedźmin: Versus, w pełnej rosyjskiej wersji językowej. To będzie prawdziwa gratka dla zwolenników przygód Białego Wilka – powiedział Anton Rouff, Dyrektor Generalny Fabrika Online.

wiedźmin versus, walka, screen

Komentarze

0
·
To ta gierczyna jeszcze dycha? ;p
0
·
Dlaczego by nie?
Lepsze to od travianów i innych bitefightów...
0
·
Ta, już sobie wyobraziłem domek na Syberii, koleś podchodzi pod okno, i słyszy: Dawaj Geralt!
0
·
Ech no komercha i Bitefight. Nie grajcie w to, bo zrobiła się żenada i wyciskanie kasy.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...