Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Zaklinanie to nieznany wcześniej rodzaj wzmacniania zarówno broni, jak i wiedźmińskich pancerzy. Pojawia się w momencie aktywacji dodatku. Przed premierą drugiego z rozszerzeń automatycznie otrzymywaliśmy nowe zadanie, lecz po instalacji "Krwi i wina" po prostu pojawia się komunikat o nowym rzemieślniku. Pamiętajmy, że dostęp do niego nie wymaga żadnego postępu fabularnego w ramach głównej kampanii za wyjątkiem tego, który pozwala nam przenieść się na obszar Velen – Ziemia Niczyja.

wiedźmin 3, serca z kamienia, zaklinacz

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Gaunter o'Dim przedstawia się jako były obwoźny handlarz lustrami, stad też często tytułuje się mianem "Szklanego Człowieka" lub "Pana Lusterko". Prawdziwa natura tej wybitnej indywidualności długo pozostaje zagadką, jednak najwybitniejszy znawca demonów twierdzi, że jest wcieleniem najwyższego zła, które w wielu światach znane jest pod różnymi imionami. Posiada zdolność kontrolowania czasu, wliczając w to możliwość jego zatrzymania, chociaż na tym umiejętności o'Dima wcale się nie wyczerpują. Bez mrugnięcia okiem zapewnia bogactwo, powodzenie w interesach czy miłości a nawet nieśmiertelność.

gaunter odim

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Podobnie jak w podstawowej kampanii, także i dodatek pozwala zdobyć trofea, które będzie wozić nasza dzielna Płotka. Tym razem są to tylko dwa nowe dowody naszych dokonań, jednak dużo ciekawsze jest to, iż żadnego z nich nie zdobędziemy poprzez walkę. Jeśli chcecie powiększyć i uzupełnić swoją kolekcję, to ten artykuł jest właśnie dla was.

wiedźmin, serca z kamienia

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Witajcie w solucji "Wiedźmin 3: Serca z kamienia", czyli pierwszego oficjalnego dodatku do trzeciej odsłony komputerowych przygód Geralta. Właśnie w wersji na PC przyszło mi rozwiązać zagadkę nieśmiertelności, stąd nie będzie marnowania czasu na zbędne wstępy i przejdę od razu do rzeczy. Na pierwszej stronie znajdziecie opis wątku głównego, zaś na kolejnej prezentuję sposób uporania się z wątkami pobocznymi.

wiedźmin 3, serca z kamienia, serca z kamienia solucja

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Casimir Bassi to pochodzący z Mahakamu sztygar i znany specjalista od wysadzania w powietrze różnych obiektów. Trzy lata temu wycofał się jednak z tego niezbyt chlubnego, ale bardzo dochodowego zajęcia i przeprowadził z Novigradu do wsi Alness, gdzie zamieszkał wraz z piękną Eufemią. Miał z nią w sumie piątkę dzieci, ciesząc się powszechnym szacunkiem mieszkańców, którzy szybko nadali mu tytuł "mistrza". Bez słowa sprzeciwu spełniał wszystkie zachcianki żony, wliczając w to nawet przeprowadzkę na wieś.

casimir

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Shani to bliska przyjaciółka sławnego Geralta z Rivii, z którą – w zależności od wyborów gracza w pierwszej odsłonie gry – mogła łączyć wiedźmina wspólna zażyłość, wzmocniona opieką rudowłosej dziewczyny nad Alvinem. Studentka medycyny na Akademii Oxenfurckiej nie pojawia się podczas ścigania królobójców, zaś w podstawowej kampanii "Dzikiego Gonu" zostaje jedynie wspomniana przez Joachima von Gratza.

shani

Czytaj dalej...

Wczytywanie...