„Risen 2” – Mirosław Zbrojewicz jako Blake

1 minuta czytania

Obsada polskiej wersji gry „Risen 2: Na Mrocznych Wodach” z godziny na godzinę robi się coraz bardziej gwiazdorska. Dzisiaj rano dowiedzieliśmy się, że do mocnej i zaprawionej w dubbingowych bojach ekipy dołączył popularny Jarosław Boberek. Nie minęło wiele czasu, a rodzimy dystrybutor postanowił ujawnić nazwisko kolejnego aktora, który również z niejednego pieca chleb jadał i dał się poznać nadwiślańskim graczom z bardzo dobrej strony. W końcu to on wcielał się ostatnio w skórę takich tajemniczych postaci jak Człowiek Iluzja czy Letho, z kolei w umysłach miłośników serii „Gothic” wyrył się jako Gorn.

mirosław zbrojewicz

Tak jest, Mirosław Zbrojewicz postanowił poczuć na swoich policzkach powiew rześkiej bryzy i wypić kilka wirtualnych kubków dobrego rumu w podłej nadmorskiej mordowni. Użyczy on głosu niejakiemu Blake’owi, staremu wilkowi morskiemu i lojalnemu załogantowi legendarnego kapitana Stalowobrodego (Paweł Galia). Jak aktor poradził sobie w roli podstarzałego i pewnego siebie pirata? Przekonajmy się.

Co prawda nie znam charakterystyki Blake’a, ale głos Zbrojewicza idealnie wpasowuje się do mojej wizji krnąbrnego i zapijaczonego korsarza, nie dającego sobie w kaszę nadmuchać. Faceta traktującego protagonistę jak chłystka, który może mu co najwyżej czyścić buty. Jestem naprawdę dobrej myśli i wydaję mi się, że tym razem pan Mirosław również nas nie zawiedzie, stając na wysokości zadania.

Na deser, nowe próbki głosowe Jarosława Boberka, który wciela się w postać ekscentrycznego uzdrowiciela – Kostucha.

Premiera „Risen 2: Na Mrocznych Wodach” już 27 kwietnia.

Komentarze

0
·
Zbrojewicz powinien grać kapitana Stalowobdrodego. Ma świetny głos. Mam nadzieję, że ten Blake odegra jakąś większą rolę w grze.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...