„Risen 2” – nowy teaser, oficjalna strona internetowa

1 minuta czytania

Ahoj, szczury lądowe! Morze jest wzburzone jak nigdy, a mroźne bryzy przenikają ciało aż do kości, więc trudno jest zebrać energię, aby wyjść z przytulnej tawerny i opuścić lojalnego kompaniona, jakim jest kufel grzanego piwa z aromatycznymi przyprawami. Linie zaopatrzeniowe zostały już dawno przerwane, a kontakt umilkł wiele tygodni temu. Szczęśliwe, są jeszcze w tej branży szaleńcy, którzy nie boją się splunąć w twarz samemu diabłu i tak zuchwali, że uwiedli samą dziewkę Fortunę. Tak pokręceni, że zaprosili do tańca samą Śmierć i tak honorowi, że płacą za każdą informację swoją krwią i życiem. Któż, to taki…

…to dzielni korsarze ze statku „Pirania”, którzy przygotowują się na złupienie Kolonii. Wszystko to już za tydzień, a dziś? Przedsmak ich brawurowych i obmierzłych czynów!

Więcej informacji o ich bezczelnie dobrze zapowiadającym się tytule znajdziecie pod tym adresem. Chyba dam jeszcze jedną szansę naszym sąsiadom z zachodu. „Risen” mnie mocno rozczarował, ale jego kontynuacja zapowiada się całkiem smacznie. Tymczasem, oberżysto! Jeszcze jeden kufel „jasnego pełnego”, czas na piracką pieśń!

Komentarze

0
·
Ja w Risena nie grałem, jakoś w gameplay tej gry klimatu nie znalazłem, ale w Risen 2, jeśli oceny nie będą poniżej 7 to z pewnością zagram
0
·
Czyli jak zrobić kontynuację najgorszej gry wszech czasów bez fabuły, która tak jak pierwowzór nie ma w sobie ani krzty fabuły i pomysłu. Fani gothica będą zachwyceni.
0
·
A wiadomo, jak dla mnie Risen 2 w ogóle nie przypomina Gothica. Jeśli zdecydowali się dodać towarzyszy, broń palną, a trailer mało zdradza to może fabuła będzie ciekawa. A pomysł na grę jak dla mnie niezły, przynajmniej tak się prezentuje, a fabułe w tych klimatach można zrobić niezła. Czas pokaże.
0
·
Risen 1 miał przypominać Gothica, nie 2jka
O ile mnie pamięć nie myli to niemcy sami mówili że z fantasy po Risenie 2 się żegnają. I w kontynuacji widać ten postęp.
Ja tam w ich produkcjach uwielbiałem zawsze perfekcyjnie stworzony krajobraz. Czy to Górnicza Dolina, Jarkendar, Myrtana bądź Wulkaniczna Wyspa... wszystkie te produkcje miały miejsca przesycone jakąś magią.
I dla tego, niczym nie skrępowanego i nie bliźniaczego (jak w TESach) świata zapewne po R2 sięgnę.
0
·
Racja, krajobrazy były świetne. Może fabuła w 'Risen' nie była powalająca i, szczerze mówiąc, nie na długo mnie przyciągnęła, to jednak czuć było 'Gothic'. Największy żal mam do modeli postaci, mogłyby być bardziej... ludzkie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...