przebudzenie_cienie

„Risen 2” – nowy teaser, oficjalna strona internetowa

1 minuta czytania

Ahoj, szczury lądowe! Morze jest wzburzone jak nigdy, a mroźne bryzy przenikają ciało aż do kości, więc trudno jest zebrać energię, aby wyjść z przytulnej tawerny i opuścić lojalnego kompaniona, jakim jest kufel grzanego piwa z aromatycznymi przyprawami. Linie zaopatrzeniowe zostały już dawno przerwane, a kontakt umilkł wiele tygodni temu. Szczęśliwe, są jeszcze w tej branży szaleńcy, którzy nie boją się splunąć w twarz samemu diabłu i tak zuchwali, że uwiedli samą dziewkę Fortunę. Tak pokręceni, że zaprosili do tańca samą Śmierć i tak honorowi, że płacą za każdą informację swoją krwią i życiem. Któż, to taki…

…to dzielni korsarze ze statku „Pirania”, którzy przygotowują się na złupienie Kolonii. Wszystko to już za tydzień, a dziś? Przedsmak ich brawurowych i obmierzłych czynów!

Więcej informacji o ich bezczelnie dobrze zapowiadającym się tytule znajdziecie pod tym adresem. Chyba dam jeszcze jedną szansę naszym sąsiadom z zachodu. „Risen” mnie mocno rozczarował, ale jego kontynuacja zapowiada się całkiem smacznie. Tymczasem, oberżysto! Jeszcze jeden kufel „jasnego pełnego”, czas na piracką pieśń!

Komentarze

0
·
Ja w Risena nie grałem, jakoś w gameplay tej gry klimatu nie znalazłem, ale w Risen 2, jeśli oceny nie będą poniżej 7 to z pewnością zagram
0
·
Czyli jak zrobić kontynuację najgorszej gry wszech czasów bez fabuły, która tak jak pierwowzór nie ma w sobie ani krzty fabuły i pomysłu. Fani gothica będą zachwyceni.
0
·
A wiadomo, jak dla mnie Risen 2 w ogóle nie przypomina Gothica. Jeśli zdecydowali się dodać towarzyszy, broń palną, a trailer mało zdradza to może fabuła będzie ciekawa. A pomysł na grę jak dla mnie niezły, przynajmniej tak się prezentuje, a fabułe w tych klimatach można zrobić niezła. Czas pokaże.
0
·
Risen 1 miał przypominać Gothica, nie 2jka
O ile mnie pamięć nie myli to niemcy sami mówili że z fantasy po Risenie 2 się żegnają. I w kontynuacji widać ten postęp.
Ja tam w ich produkcjach uwielbiałem zawsze perfekcyjnie stworzony krajobraz. Czy to Górnicza Dolina, Jarkendar, Myrtana bądź Wulkaniczna Wyspa... wszystkie te produkcje miały miejsca przesycone jakąś magią.
I dla tego, niczym nie skrępowanego i nie bliźniaczego (jak w TESach) świata zapewne po R2 sięgnę.
0
·
Racja, krajobrazy były świetne. Może fabuła w 'Risen' nie była powalająca i, szczerze mówiąc, nie na długo mnie przyciągnęła, to jednak czuć było 'Gothic'. Największy żal mam do modeli postaci, mogłyby być bardziej... ludzkie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...