walizka

Mass Effect 3 – Duże nowości w grze wieloosobowej

1 minuta czytania

BioWare niedawno udostępniło nowy patch do Mass Effect 3. Gracze postanowili przeszukać pliki gry i znaleźli informacje o kolejnym rozszerzeniu do rozgrywki wieloosobowej. Jest to bardzo ciekawe, bo zapowiada ono duże nowości dla graczy – może coś, co wreszcie rozrusza ten drętwy multiplayer!

mass effect 3

Na forum Clevernoob użytkownik TSA_383 podzielił się informacjami, które odnalazł w plikach "Mass Effect 3" (robił to już wcześniej, a jego wiadomości zostały potwierdzone). Dodatek ma koncentrować się na multiplayerze i wprowadzić nowy tryb rozgrywki, który będzie związany z kampanią single – ważne będą zapisy gry, z których brane będą między innymi dane o postępach fabularnych oraz punktach renegata i idealisty. Jaki będą one miały wpływ? Nie wiadomo.

Więcej informacji wynika, jednak z krótkiego opisu DLC, który pochodzi z Xbox Live, a który został udostępniony na forum Reddit przez użytkownika AlmalexiaLovesYou. Wynika z niego, że dodatek będzie nosił tytuł The Reckoning i oferował sześć nowych misji fabularnych, nowe tryby rozgrywki(!), cztery mapy i wariacje hazard map z Earth, zestawy dla salarian, krogan, ludzi i volusów oraz trzy bronie (Chakram Launcher, Blood Pack Punisher i Adas Anti-Synthetic Rifle). Najciekawiej prezentują się nowe tryby rozgrywki, ale również świeżością pachnie pomysł z misjami fabularnymi. Przechodzenie non stop tych samych celów w multi było nudne. Może teraz coś się zmieni? Ciekawe tylko, czy DLC będzie darmowe... Ale pewnie nie.

Komentarze

0
·
Teraz też będziesz przechodził te same, choć już w większej ilości, misje. Myślę że ten tryb MP na dłuższą metę się nie sprawdzi. Nie wiem co musieliby wprowadzić, żeby z powrotem było to ciekawe. Chyba tylko możliwość walki pomiędzy graczami. Niemniej jednak jestem ciekaw, co z tego Reckoning wyjdzie. Czuję, że wrzucą to z okazji pierwszej rocznicy wypuszczenia ME3. To w końcu już za miesiąc.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...