Operacja Tłumik, czyli zemsta na Banshee

1 minuta czytania

Banshee należą do najbardziej upierdliwych i groźnych przeciwników w Mass Effect 3, dlatego wszyscy, którzy wpadli kiedyś w ich szpony, z niecierpliwością powinni wypatrywać daty 12 maja, kiedy to też rozpocznie się kolejna operacja w trybie multiplayer.

operacja tlumik, mass effect 3

Operacja Tłumik to kolejna weekendowa zabawa w trybie dla wielu graczy Nazwa ma sugerować uciszenie charakterystycznego dźwięku wydawanego przez nasz cel. Tym razem będzie nim zabicie jak największej ilości banshee oraz przeżycie wszystkich członków drużyny, czyli uratowanie każdego przez prom na najwyższym poziomie trudności.

Główny cel wymaga zabicie 3 milionów sztuk banshee. Jeśli misja się powiedzie, to wszyscy gracze otrzymają w prezencie Pakiet Zwycięstwa. Aby zdobyć Pakiet Odznaczenia trzeba będzie nie mniej się wysilić, bowiem prom musi zabrać wszystkich członków drużyny na koniec misji na Złotym poziomie trudności.

Operacja Tłumik rozpocznie się 12 maja o 3:00, a zakończy we wtorek, czyli 14.05, o 2:00 w nocy polskiego czasu. Udział w niej wezmę posiadacze gry w wersji na PC oraz konsoli Xbox 360 i Playstation 3.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...