Eee... ten tego... to kiedy ta premiera „Mass Effect 3”?

1 minuta czytania

…a pytam generalnie z prozaicznej przyczyny, bo z każdej strony otrzymuje sprzeczne sygnały, a mój tyci rozumek nie potrafi rozwikłać tej tajemniczej zagwozdki. Kiedy zagramy w „Mass Effect 3”?

Większość z Was w tym momencie zapewnie znamiennie prychnie i rzuci uszczypliwym tekstem w moją stronę. W końcu na każdym kroku trąbią, że finał przygód dziarskiego komandora zadebiutuje na półkach sklepowych już 8 marca – to elementarna informacja, która wryła się w umysł każdego miłośnika kosmicznego uniwersum BioWare. Takie są fakty i trudno mi się z nimi sprzeczać. Zatem premiera jest w Dzień Kobiet, wszystko jasne i klarowane. No niby tak, ale nie do końca, bo rodzimy dystrybutor mówi jedno, a centrala robi drugie.

mass effect 3

Otóż, moi mili, wygląda na to, że w „Mass Effect 3” zagramy dopiero 9 marca. Wszystko za sprawą fikuśnej blokady regionalnej, której koniec przypada właśnie na 1:01 tego dnia. Nie wcześniej, nie później. Lojalnie więc radzę zmienić swoje plany na „ósmego” i szorować po prezent dla swojej lubej, bo inaczej to Wasz tyłek, a nie przerażających Żniwiarzy, zostanie permanentnie skopany.

Niech ktoś teraz powie, że polski oddział Electronic Arts nie dba o płeć piękną.

Komentarze

0
·
No to w ramach ciekawostek - według tego, co podano na stronie Mass Effect na Facebooku, tym, którzy zakupili ME3 w preorderze przez Origin, już dziś zostanie udostępniona opcja pre-load.
0
·
Racja, ponoć od 18.00.
A inną ciekawostką jest, to że w dniu premiery gry trzeba będzie ściągać pierwszy patch, bez któreo z grą będą problemy ( na niemieckim serwisie Mass effect napisali nawet że ME3 bez tego patcha nie będzie wogóle działał ). Patch ten niby naprawia część błędów jakie wypłynęły podczas używania dema przez graczy - np. importu postaci i spraw związanych z multi.
0
·
Ten powyższy post z góry mnie przeraził .Swoją drogą nie jestem zaskoczony lekką obsuwą terminu premiery ME3. Bywały już różne sytuacje i można się już do tego przyzwyczaić. Dodam tylko, że kobiety gracze powinny być nieco złe na nasz polski oddział EA
0
·
@Obserwator jaka obsuwa ? Premiera jest ustalona na 9 marca i zagramy 9 marca. To że dostaniemy grę wcześniej (ja dostaję moją EK 8.03) nic nie oznacza. Co nie zmienia faktu, że to irytująca informacja, że mimo wszystko nie zagramy wtedy, kiedy dostaniemy gierkę w nasze ręce -.-.
0
·
Jak dla mnie obsuwa o jeden dzień to żadna obsuwa;p
Za to ten motyw z patchem do ściągnięcia już w dniu premiery ubawił mnie szczerze
0
·
Jaki patch, oszaleli!!!!
0
·
Ha, obsuwa. Spójrzcie na Diablo III
0
·
No to dopiero sensacja, dzień w tą czy w tamtą bez różnicy, nie ma co na to zwracać uwagę. Eni ma rację, spójrzcie na Diablo III.
0
·
Tokar czytam portal od jakiegoś czasu i zastanawiałam się, czy nie mógłbyś pisać bardziej fachowych newsów, a nie pitolenie i używanie miliona zbędnych słów... Żal to czytać

Kultura, kultura - rozumiem wzburzenie, ale prosiłbym o łagodniejsze słownictwo Co do informacji to Twoja indywidualna opinia, a ja naprawdę nie lubię pisać "po fachowemu" i uwielbiam sobie "pitolić używając miliona zbędnych słów", pozostając w tej terminologii. Szkoda, że tak uważasz i Tobie tak straszliwie to przeszkadza, ale naprawdę nic na to nie poradzę - Tokar.
0
·
Tak muszę zapytać... Czy ktoś kto pisze w dosłownie każdym newsie o Mass Effect 3 o "dziarskim komandorze" zdaje sobie sprawę jak głupio ten zwrot brzmi? Raz użyte wywołało nikły uśmiech na twarzy ale co chwilę?

Zdecydowanie tak, dlatego ustawicznie go używam - Tokar
0
·
Dzisiaj zainstalowałem ME3 i premiera jest 09.03.2012 01:00
0
·
Tja, lipa. Gra zainstalowana, a trzeba czekać do piątku. A piraci sobie grają. Nie ma to jak sprawiedliwość
0
·
Zastanawiałem się, jak piraci mogą mieć tak szybko ME3 i nawet myślałem, że to niemożliwe, ale przeglądając jeden serwis w poszukiwaniu pewnego filmu trafiłem na cały zestaw plików ME3 łącznie z crackiem x]
0
·
Ja już gram Yarr!
0
·
Ty nicponiu!

[Dodano po dobie]

Hahahahahha. Może i premiera w Polsce jutro, ale mi ME3 ruszyło bez problemów dziś ok. 19ej, zaraz po instalacji;D
0
·
Bo premiera jednak dzisiaj była i u wszystkich gra już chodzi.
0
·
U MNIE NIE. DX
0
·
Dla Ciebie zrobili osobną premierę;p
0
·
Spadaj, leszczu jeden. Dx
0
·
Pocieszę Cię - Garrus wciąż kalibruje. To fanatyk kalibracji. To mnie smuci, bo nie wiem, czy zdoła wyjść z tego uzależnienia i wspomóc mnie w walce:(
0
·
MASS EFFECT 3 W KONCU DZIALA!!!!!!


Garrus, milosci ma, gdzie jestes?!

[Dodano po 3 godzinach]

Odnalazlam Garrusa! :3

Eziebezie... moze by juz pojsc spac...?

There's not time for sleep in the war with the reapers!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...