"Mass Effect 3" – demo już dostępne

1 minuta czytania

Tak, jak wcześniej zapowiadało Electronic Arts, opublikowana została wersja demo gry "Mass Effect 3". Póki co jest ona dostępna wyłącznie na Xbox Live Marketplace, ale prawdopodobnie jeszcze dzisiaj pojawi się na PlayStation Network i Origin.

mass effect 3, me3, demo, gra, shepard

Z dema mogą korzystać wszyscy użytkownicy Xbox Live, ponieważ dołączony jest do niego kod, który umożliwia korzystanie z konta Gold przez określony czas. Na PS3 próbka najprawdopodobniej zostanie udostępniona w ciągu kilku najbliższych godzin, a na Originie pojawi się około 19:00 czasu polskiego.

Komentarze

0
·
Jakby ktoś sobie chciał już obejrzeć, yogscast wczoraj wrzucił je do sieci - http://youtu.be/oQMEgkVSfmg - co prawda jest z komentarzem, ale było jednym z pierwszych LP dema jakie się pojawiły w sieci, jeszcze przed północą. Linki do kolejnych części są w powiązanych, czy coś.
0
·
Ech... a miałem nadzieje, że demo wrzucą także na steama
0
·
Ale chyba właśnie Origin zastąpił Steama w tym przypadku. Tzn. o Steamie nie było nawet mowy.
0
·
Jop, skoro EA ma swojego Origina, to po co mieliby wrzucać na Steama? Wolą ludzi 'przekonać' do swojej platformy.
0
·
Prawda, choć ten argument mnie nigdy nie przekonywał. Wystarczy spojrzeć na "Kingdoms of Amalur", gdzie pomimo mariażu z EA, 38 Studios potrafiło dogadać się z Valve - gra, jak i demo jest dostępne na Steam. Jak są chęci to zawsze dojdzie się do konsensusu, a że BioWare ostatnio siedzi bardzo głęboko w... hm... kieszeni "Elektroników", to już inna para kaloszy
0
·
Ech, to ja sobie demo odpuszczę.
Spodziewałem się, że będę mógł zasmakować ME3 bez konieczności kontaktu z jakimiś platformami.
0
·
Właśnie chodziło mi o KoA. Skoro wrzucili na steama, to ME3 też mogli. Ale wydaje mi się, że jest jedna różnica, która o tym przesądziła: tryb kooperacji. Aby w niego zagrać będzie trzeba mieć konto na originie, więc byłoby trochę głupio: jedni na steama, a drudzy na origina i oba typy nie mogłyby ze sobą grać.
0
·
Ja już demo mam od soboty ;D.
0
·
@Withord - będziesz musiał sobie też podarować pełną wersję w takim razie;p
0
·
Fffffffff..... faktycznie, zapomniałem.
Chyba będę musiał jeszcze raz to przemyśleć
0
·
Ja właśnie ściągam. W sumie to nic złego mi się nie dzieje, bo wcześniej ściągałem przez EA Managera, który zwyczajnie mi "ewoluował" przy ostatniej aktualizacji. I tyle, bez "bulu" ;p
0
·
Kto ściąga ten ściąga. Oczywiście Origin dostał... khem... szmergla? I odmawia ładowania ich strony ze sklepem nawet.

[Dodano po 22 minutach]

Wygląda na to, że jednak serwery całkiem dobrze sobie radzą z natłokiem ściągaczy. I są szybkie. U mnie się odblokowało.
0
·
Zobaczyłem. Ściągnąłem. Zagrałem. I stwierdzam. Będzie się działo.
0
·
Krótkie to demo

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...