Kolekcjonerka wyprzedana i kolejny prezent

2 minuty czytania

Rosnący z każdym dniem apetyt na trzecią część przygód Sheparda to pewnie jedyny powód, dla którego nie kupicie już Edycji Kolekcjonerskiej na PC. Electronic Arts Polska ogłosiła, że wszystkie pudełka zostały sprzedane, przez co tytuł ten, jeszcze przed wydaniem, okazał się lepszy w przedsprzedaży od drugiej części. Właściciele konsol mogą jednak spać spokojnie.

mass effect 3

Pewnie nie jestem jedynym, który już teraz czeka do początku marca na premierę trzeciej (i póki co ostatniej) części sagi Mass Effect. Starcie ze Żniwiarzami okazuje się być prostsze dzięki Edycji Kolekcjonerskiej, do której co rusz dodawane były nowe bonusy. Warto było zatem czekać dość długo, aby załapać się na nie wszystkie. Okazuje się jednak, że z tym czekaniem nie można było przesadzić, bowiem polski dystrybutor gry informuje, że kolekcjonerskie wydanie Mass Effect 3 w wersji na PC nie jest już dostępne z prostego powodu – podaż nie była w stanie zaspokoić popytu. Mówiąc prostszym językiem – zabrakło pudełek.

Bać się nie muszą tylko gracze konsolowi, bowiem ich Edycje kolekcjonerskie wciąż są w sprzedaży. Jednak zarówno dla nich, jak i dla już szczęśliwych nabywców pudełek kolekcjonerskich na PC, przygotowano kolejną miłą niespodziankę.

Ostatnio była to broń, więc tym razem zdecydowano się na coś innego. Do każdego pudłeka Edycji Kolekcjonerskiej, bez względu na platformę, zostanie dołączona pochodząca od grafika BioWare, Patryka Olejniczaka, wyjątkowa litografia z Shepardem, którą artysta dodatkowo opatrzył swoim autografem. Możecie ją zobaczyć poniżej.

mass effect 3

Polski wydawca przypomniał, że nadal można kupić grę w tańszej, pozbawionej bonusów, wersji na PC. Konsolowcy, o czym już wspominałem, wciąż mogą litografię dorwać w swoje ręce. Tylko czy ta litografia dodatkowo zachęci ich do wysupłania z portfeli większej sumki?

Przypominamy, że premiera Mass Effect 3 już 9 marca, zaś wcześniej, w Walentynki, będzie można posmakować dema gry.

Komentarze

0
·
Nieźle, że kolekcjonerki już poszły. Podejrzewam, iż nikt tego nie przypuszczał.

Tak w ogóle, to litografia jest także dołączona do zwykłych edycji, nie tylko kolekcjonerek I tym sposobem chyba jednak nie zrezygnuję z zakupu przedpremierowego, bo zastanawiałam się nad tym.
0
·
Ja z ewentualnym zakupem zaczekam do czasu ukazania się demo. Nie chcę kupować czegoś, co może mi nie śmigać;p
0
·
"Polski wydawca przypomniał, że nadal można kupić grę w tańszej, pozbawionej bonusów, wersji na PC." - no przecież już niedługo półki sklepowe będą nimi zasypane, więc cóż to za przypominanie ze strony EA Polska ?

Myślę że kolekcjonerka się wyprzedała z prostej przyczyny - jej cena wydawała się bardziej atrakcyjna dla kogoś kto zamawiał, w bezpośrednim porównaniu do "gołej" wersji, która niestety tania nie jest
0
·
Myślę, że gdyby cena ME3 zeszła do poziomu ceny wiedźmina - czyli 99zł sprzedaliby o wiele, wiele więcej kopii. Z drugiej strony, żadna kolekcjonerka by wtedy nie została sprzedana... Ja się cieszę, że chłopaki mają sukces. Może to się przełoży na dbałość o grę po jej wyjściu.
0
·
Cholera myślałem że pójdę sobie spokojnie do sklepu kupię kolekcjonerkę albo chociaż zamówię po sprawdzeniu dema, a tu klops. Nawet na amazon nie ma

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...