„Mass Effect 3” – co z tym demem?

1 minuta czytania

Ha, niezgorsze pytanie, bo sprawa jest dość napięta i niepewna. O wersji demonstracyjnej „Mass Effect 3” mieliśmy w końcu usłyszeć więcej w okolicach listopada zeszłego roku, a tutaj BioWare nabrało nagle wody w usta i nie pisnęło ani słówka, jakbyśmy mieli do czynienia z danym wojskowymi z klauzulą najwyższej tajności. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal?

Kiedy w moim prostym umyśle zaczęła kiełkować myśl, że kwestia jest nieaktualna, a koncept z próbką był tylko zręcznym „chłytem” marketingowym przy okazji premiery „Battlefield 3”, dumni Kanadyjczycy postanowili przerwać milczenie i zdradzić, iż plany nie uległy zmianie – jedynie przesunęły się w czasie.

mass effect 3

„Tak! Z całą pewnością tworzymy demo, które wypuścimy jeszcze przed premierą! Wkrótce więcej informacji.”zaćwierkali pracownicy studia.

Zatem pozostaje jedynie cierpliwie czekać.

Nie powiem, trochę mi ulżyło. Zawsze miło jest mieć pewną perspektywę przetestowania tytułu zanim trafi on na półki sklepowe – sprawdzenia różnych konfiguracji sprzętowych czy delikatnego wgryzienia się w mechanikę. W sumie, jak teraz o tym myślę, to dobrze, że się nie śpieszą i spokojnie dłubią przy tej wersji, aby do graczy trafiło coś naprawdę dopracowanego. Nikt nie chce powtórki z rozrywki znanej z „Dragon Age II”, gdy próbka przyniosła lawinę negatywnych komentarzy i była swoistą niedźwiedzią przysługą dla tej produkcji.

Komentarze

0
·
Gdzieś czytałam, że demo ma wyjść między 9 a 31 dniem stycznia. Tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie!
Anyway, mam nadzieję, że będzie dostępne jak najszybciej. Nie mogę się doczekać <3.
0
·
Ja już o tym demie zapomniałem Ale jak wyjdzie to zagram. Bardziej oczekuję jednak pierwszych recenzji.
0
·
Hmmm a ja o demie niedawno słyszałem z mojego zaufanego źródła wiedzy (Bosixd)
Podobnie jak Bosia i Krzysiu w demko ME3 z chęcią zagram

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...