[Zwiastun] „Mass Effect 3” – mózg zespołu

2 minuty czytania

Konferencja Electronic Arts już za nami, lecz niestety jedyne, co po niej czuję to mocny niedosyt. Dużo korporacyjnego bełkotu, całość wyreżyserowana od góry do dołu, a niespodzianek i smakowitych materiałów jak nie było, tak nie ma (bo „Battlefield 3” nas siłą rzeczy nie interesuje). Słowem – lipa. Szkoda, miejmy nadzieje, że „Elektronicy” odpalą swoją doborową artylerię, gdy targi oficjalnie ruszą, bo inaczej będę mocno rozczarowany.

mass effect 3

Od prezentacji „Mass Effect 3” oczekiwałem wiele, lecz z przykrością musze stwierdzić, że Ray Muzyka zjawił się na tym spotkaniu raczej z obowiązku i nie odkrył żadnych nowych kart. Dominowały wyświechtane frazesy i obietnice, a to nam się już raczej dawno przejadło. O całym wystąpieniu warto wspomnieć tylko z racji tego, że zostało ono okraszone filmikiem traktującym o taktyce na polu walki. Dlatego też, skwapliwie go tutaj zamieszczam. Bon Appétit?

Jakichś znaczących różnic nie widzę, ale potyczki wciąż wyglądają niezwykle efektownie, co dobrze prognozuje na przyszłość. Czekam tylko na coś nowego, bo mam już dość, że Shepard ciągle bije tego Atlasa i biednych chłopców z tej sławetnej organizacji paramilitarnej. Dałby w końcu spokój tym nieszczęśnikom, bo się jeszcze zamkną w sobie i nie zjawią się tego 9 marca. Niech zostawi choć kilku dla nas.

PS. No i gdzie jest pani Shepard? W końcu miała pojawiać się o oficjalnych materiałach, a nie tylko ciągła dominacja samców alfa. Nieładnie!

Mass Effect 3Mass Effect 3Mass Effect 3

[Aktualizacja, 20:00] Przy okazji pojawiło się sześć nowych screenów, które znajdziecie w naszej galerii.

Komentarze

0
·
Wszystko ładnie, pięknie ... Teraz poproszę o coś nowego. Filmik fajny, ale to za mało ... Pokazaliby coś innego. Może wreszcie nowego towarzysza w akcji ?? James Vega by się przydał .
0
·
Nie ma co się łudzi że BioWare wytoczy ciężką artylerie czy choćby granatnik. W końcu do premiery jest jeszcze dosyć daleko (o ile się nie mylę, to ponad 6 miesięcy). Muszą zostawić ostrzał artyleryjski na późniejsza kampanie. W przeciwnym wypadku niczym by nas nie zaskoczyli, a tym samy nie wzbudzili by odpowiedniej sensacji.
0
·
Prawda, lecz mamy do czynienia z największymi targami w branży, na które zwrócone są oczy całego świata (nie tylko graczy, którzy zjedli już zęby na różnorakich produkcjach) i mającymi ogromny wydźwięk medialny. Niewykorzystanie tej okazji byłoby nielogiczne z punktu widzenia takiego potentata, gdyż z myślą o nich przygotowuje się najlepsze kąski (bo kilka tygodni przed premierą ciężko jest przekonać kogokolwiek, bo ma się już dawno wyrobioną jakąś opinię na temat danego tytułu).

Przy okazji dodałem sześć nowych screenów, które znajdziecie w naszej galerii.
0
·
Osobiście bardzo przypadły mi do gustu rosyjskie suby - myślę, że jest to jakiś powiew świeżości;p
Dałbym pół królestwa za możliwość usłyszenia, jak Shepard mówi "poszli", "on moj!" czy nawet "ostorożno, grrrranata!";p
0
·
Trochę zbyt bardzo ME2 za trochę za mało świeżości.
0
·
Uuuu... I jest ta sama fantastyczna muza, ktora sprawiala, ze zakladalam pampersy do gry. D:

Czy tylko mi sie wydaje, ze animacje postaci podczas wystrzeliwania z broni sa... lepsze? Jak pokazuja Garrusa w 0:35 to reka mu sie trzesie od odrzutu. Najs.
Ciekawe czy podczas walki w grze tez bedzie slow mo... *_*


Garrus marry me!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...