swiat_dryftu2

„Mass Effect 3” – ogrom materiałów z E3

2 minuty czytania

BioWare w końcu przestał zawracać nam głowy nieistotnymi ochłapami i zaserwował na stół krwiste mięcho, w które można się wygryźć bez obaw, że poczujemy nieprzyjemny smak zgnilizny oraz przypalony sos. Kanadyjczycy zaczęli promować swój produkt, jak na potentatów branży przystało, czyli z klasą i przytupem. Dlatego też, radzę wymazać z umysłu tę kompromitującą konferencję, która miała miejsce wczoraj i delektować się świeżymi materiałami, jakie nadchodzą ze słonecznej Kalifornii.

Mass Effect 3Mass Effect 3Mass Effect 3

Jest epicko (choć odrobinę patetycznie) i klimatycznie, a tempo akcji oraz kunszt zaprezentowanych scen, potrafi zawstydzić nawet najlepsze hollywoodzkie blockbustery. Może jednak ten „Mass Effect 3” nie będzie taki zły i warto odkładać na niego te 150 zł?

Mass Effect 3Mass Effect 3Mass Effect 3

Do rzeczy, bo materiałów jest sporo, a czasu niewiele. Na pierwszy ogień idzie ciekawie przygotowany zwiastun, w którym nie ma ani piksela gameplaya. Jak to? Ano, możemy podziwiać prawdziwych aktorów w akcji, którzy postanowili zaprezentować, jak wyglądał pierwszy dzień inwazji Żniwiarzy na naszą piękną planetę. Apokalipsa pełną gębą.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Czas na dwa filmiki prosto z rozgrywki. Rozszerzona wersja materiału zaprezentowanego na owianej złą sławą konferencji z Kinectem oraz zapierający dech w piersiach prolog.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Natomiast na deser – pełnoprawny zwiastun.

[Aktualizacja – 16:00]

...i kolejny filmik prosto z rozgrywki. Tym razem Shepard mierzy się z prawdziwym bydlakiem – kilkusetmetrowym Żniwiarzem.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
To.. jest.. piekne. Az mi sie lzy kreca. T_T Legion wrocil!
0
·
@Eirin Skąd ja wiedziałam, że jak wejdę w tego news'a to Twój komentarz będzie pierwszy ?? ;D Ale masz rację . ME3 wygląda pięknie . Normalnie bosko !!
0
·
Ciekawe co ten żniwiarz w ostatnim filmie robił na tej planecie, tak ładnie schowany i zapakowany;p

PS teraz jeszcze bardziej będę się bał husków :O
0
·
@Trzeci Kur Hmm... Czekał na Gwiazdkę ?? ;P
0
·
Ten żniwiarz to jeden z pomocników cerberusa dlatego ,że cerberus przyłączył się do żniwiarzy żeby mogli oni przeżyc oczywiscie chodzi o cały cerberus czyli o rasę ludzką nie tą na ziemi.A mam takie pytanko bo niewiem jednej rzeczy co z miri- czyli z mirandą ? A co do legiona tak wrócił ale zauwazylem an jednym zdjęciu ze szephard atakuje getha cos tu jest podejrzane!!!!!!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...