„Mass Effect 3” – oficjalne screeny

1 minuta czytania

Biedny komandor Shepard! Gdzie się tylko facet pojawi, wzbudza zbędną sensację i poruszenie. W „Mass Effect 3” sytuacja nie ulegnie zmianie, wręcz przeciwnie – dziarski bohater stał się persona non grata w całym Wszechświecie. Rada Cytadeli ściga go za zbrodnie, których nie popełnił. Fanatyczna, proludzka organizacja paramilitarna, Cerberus, wydała za nim list gończy na pokaźną sumę kredytów i spuściła ze smyczy swoich najlepszych agentów. Natomiast męty, ukrywające się na Skylliańskim Pograniczu i innych obrzeżach galaktyki, nie mają żadnych podstaw, żeby go wielbić.

Potwierdzają to pierwsze screeny z gry. Na ojczystej planecie Salarian, Sur'Kesh, nikt nie przywita Sheparda tradycyjnym chlebem i solą. Niemniej na brak ognia i ołowiu komandor nie będzie mógł narzekać.

mass effect 3mass effect 3

Cóż, żadnej większej rewolucji w stosunku do „Mass Effect 2” nie widać, choć różnica w oprawie wizualnej jest widoczna gołym okiem.

Komentarze

0
·
Jupiii .
Nie mogę się doczekać aż pokażą screen'y gdzie towarzysze będą używać swoich mocy .
0
·
Na tym po lewej przód równie dobrze mógłby robić za tył. Jak to pierwsze screeny - niby są, ale trzeba czekać na coś konkretniejszego.
0
·
Nawet, jeśli są to tylko screeny, to cieszę się z każdej nowej wiadomości o ME3 I tak sobie myślę, że będzie to chyba dla mnie pierwsza gra, którą zamówię w pre-orderze. A nie, druga, ale po wielu latach

Dodaj komentarz

Wczytywanie...