droga_stali_i_nadziei

„Joker” i Seth Green powrócą w „Mass Effect 3”

1 minuta czytania

seth green, mass effect 3

Kolejna informacja z serii „oczywiste oczywistości, o których warto napomknąć”. Tak jest, moi drodzy, oczy Was nie mylą. Lekko szajbnięty, ale za to bardzo pocieszny pilot, Jeff „Joker” Moreau, ponownie zasiądzie za sterami „Normandii SR-2” i użyczy swoich wyjątkowych talentów w walce z morderczymi Żniwiarzami. Cóż, dobrze słyszeć, że syndrom Vrolika mu tak strasznie nie dokucza i usłyszymy kilka jego „bezcennych uwag”, gdy będziemy ratowali ludzkość od zagłady.

Oczywiście, do tej roli ponownie został zaangażowany niezastąpiony Seth Green. Podobnie jak to było w przypadku Tricii Helfer, to za jego sprawką wypłynęła ta wiadomość:

„Potwierdzone: Ponownie wcielę się w skórę Jokera w „Mass Effect 3”. Czekam na wypełnienie wielu kolejnych misji z Tobą sir, lub mademoiselle.” zaćwierkał aktor.

Znakomicie, zapowiada się coraz lepiej. Kto będzie następny? Martin Sheen? Yvonne Strahovski? Może jakaś nowa persona? Jedno jest pewne – obsada w „Mass Effect 3” powinna być równie gwiazdorska jak w przypadku poprzedniej części.

Komentarze

0
·
Ponowny tytuł z cyklu "masowa produkcja". Ledwie wyszedł Mass Effect 1, jeszcze nie zdążyłem liznąć dwójki, a Ci już robią trójkę.
0
·
Między jedynką a dwójką ME był więcej niż rok różnicy. Dwa lata o ile dobrze liczę ;D. Nie przesadzaj z tą "masową produkcją" ;]. Ja tam się cieszę, że szybko produkują, nie trzeba długo czekać . ME jest boskie, a Joker jest zarąbisty. Seth Green ma świetny głos i uwielbiam go ;**.
0
·
No gdyby Setha w roli Jokera nie bylo to chyba bym tej gry nie tknela. Dla wlasnego bezpieczenstwa radze wszystkim aktorom wrocic.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...