wow_malfurion

Nowy projekt BioWare – wyciek kontrolowany

qou vadis bioware

Dobra wiadomość dla graczy, którzy nie mogą doczekać się sobotniej gali Video Game Awards, gdzie zostanie ujawniona zupełnie nowa gra BioWare. Jak łatwo wykoncypować, taką wiadomość trudno długo utrzymać w tajemnicy – nie może zatem dziwić, że dzisiejszego pochmurnego dnia doszło do pewnego „wycieku”. Cudzysłów jest jak najbardziej zamierzony, bo zastanawiam się ile w tym niesubordynacji kanadyjskiej załogi, a ile faktycznej akcji marketingowej.

Tytułu oczywiście nie podano, lecz serwis CVG zamieścił screen prosto ze zwiastuna tytułu. Jego autentyczność już potwierdzili przedstawiciele Electronic Arts, ale niestety nabrali wody w usta, jeżeli chodzi o kwestię czym, do jasnej ciasnej, ta gra będzie.

bioware

Całość doprawił jeszcze komentarz anonimowego informatora, który przekazując ten gorący materiał, ponoć wyraził się w następujący sposób:

„Nie będę psuł niespodzianki mówiąc, czym będzie ta gra. Tym niemniej spowoduje ona, że wielu hardcorowych fanów BioWare podskoczy na swoich obrotowych krzesłach.”

Dla mnie wniosek jest prosty i niestety smutny – Shattered Steel. Jednakowoż będę nadal trzymał rękę na pulsie w tej sprawie, bo a nuż się mylę?

Komentarze

0
·
Moim zdaniem to był kontrolowany wyciek, ponieważ załoga tak wielkiej firmy na pewno ma w kontrakcie ogromne kary za puszczenie pary z ust bez pozwolenia. Tu chodzi o ogromną kasę, więc nie można sobie pozwolić na samowolkę. Nie zmienia to faktu, że takie "wycieki" nie rajcują już graczy (a przynajmniej mnie i moich znajomych), bo nawet ryba się prędzej czy później nauczy unikać tego samego haczyka.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...