Co kombinuje BioWare?

2 minuty czytania

Tego pewnie nie wie nikt, prócz ich samych. Trzeba jednak przyznać Kanadyjczykom, że skutecznie podsycają atmosferę i mieszają w głowach swoich fanów, dodając do puli tylko kolejne pytania. „Mass Effect 3”? „Shattered Steel 2”? Jakaś hybryda FPS z cRPG? Czy kogoś to w ogóle obchodzi?

bioware

Mam nadzieje, bo jeżeli nie, to po próżnicy marnuje tutaj czas. Tak czy siak, BioWare postanowiło zamieścić w sieci kolejną zagwozdkę, która została błyskawicznie rozszyfrowana.

bioware

Nie mam zielonego pojęcia o co tutaj chodzi, ale różnorakim pasjonatom i ważniakom sieciowym udało się złamać zmyślny kod BioWare. Zawiera on adres kierujący nas bezpośrednio do strony internetowej brytyjskiego S.I.S. (Secret Intelligence Service). Jak ulał pasuje do oddziału Widm i serii „Mass Effect”, nie? W końcu cele obu tych organizacji bardzo się pokrywają. Z drugiej strony, faktycznie może to być coś nowego… może jakaś kanadyjska odpowiedź na „Alpha Protocol”? A może ma to jakiś związek z „Shattered Steel”, którego zwyczajnie nie dostrzegam? Same pytania!

Podsumujmy też wszystkie zagwozdki:

  1. 55.845 to masa atomowa żelaza, jednego ze składników stali. Wniosek? „Shattered Steel”.
  2. -128.5 stopni Fahrenheita to najniższa temperatura jaka została zarejestrowana na Ziemi. Rekord padł na stacji Vostok na Antarktydzie. Vostok 1 przywodzi na myśl pierwszy załogowy lot człowieka w kosmos oraz jeden z systemów w uniwersum „Mass Effect”. Wniosek? „Mass Effect 3”.
  3. Strona internetowa S.I.S. Wniosek? Nie mam pojęcia.

W międzyczasie na Twitterze rosyjskiego oddziału Sony (o ile to konto jest prawdziwe), pojawiła się notka, która oświadcza wprost, że owa tajemnicza zapowiedź to nic innego jak „Mass Effect 3”.

bioware

W tym przypadku chyba jednak lepiej pójść za radą Macierewicza i zwyczajnie nie ufać Rosjanom.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...