The Lord of the Rings Online kończy 7 lat

1 minuta czytania

W maju minie siódma rocznica wydania gry Władca Pierścieni w wersji online. Z tego względu jej twórcy zamierzają zapewnić fanom kilka atrakcji oraz zdradzić niektóre sekrety związane z przyszłością gry.

lord, of the rings, online, 7rocznica

Cofnijmy się w czasie o magiczną siódemkę, kiedy w świecie Internetu zrodziła się gra z gatunku MMORPG: "The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar". Fani Tolkiena mogli wreszcie poczuć się docenieni. Ponadto studiu Turbine Entertainment na stałe udało się zapisać swą obecność na kartach historii.

Dzięki pracy włożonej w stworzenie czegoś, co zaspokajałoby potrzebę głębszego poznania świata Śródziemia, miłośnicy gry mogli zwiedzać takie lokacje jak krasnoludzka kopalnia Moria, zamieszkiwana przez elfy Mroczna Puszcza czy też ziemie Rohanu i jego okolice.

Ci, którzy objęli w posiadanie płatne rozszerzenie, mogli zasmakować wydarzeń, które na stałe zapiszą się w ich pamięci. Są to m.in.: bitwa o Helmowy Jar – po zwycięstwie pod Rogatym Grodem, odwiedzenie prastarego lasu Fangorn, gdzie mają okazję zmierzenia się z niedobitkami armii Białego Czarodzieja, oraz oczyszczeniem domu Entów i Huornów z wszelkiej nikczemności.

Okazyjnie gracze otrzymali podziękowania, a autorzy gry nagrodzili weteranów bonusowymi przedmiotami. Co więcej, twórcy zorganizowali urodzinową zabawę w świecie gry, do której gorąco zachęcają wszystkich graczy. Festiwal rocznicowy rozpoczął się 16 kwietnia i potrwa do 29 kwietnia.

Źródło: www.lotro.com

Komentarze

0
·
Aż się zdziwiłem, że jeszcze to istnieje. Szkoda, że po dodatkach, trailerach i nadziejach nie udało się przetrwać biznesowej konkurencji na tyle, by gra faktycznie zmieniła oblicze gatunku. Ale dobrze słyszeć, że wciąż funkcjonuje choćby dla relatywnej "garstki" zapaleńców
0
·
Wiele razy zbierałem się do zagrania w tą produkcję, ale koniec końców zawsze mnie coś odrzucało. Konkurencja na rynku MMO jest mocna i jak na moje oko jedyne czym LOTR Online się wyróżnia to uniwersum, niewątpliwie to utrzymuje tą grę na powierzchni.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...