Zwiastun Lord of The Rings Online

1 minuta czytania

Kto jeszcze się cieszy na 10 września? No? Łapki do góry, śmiało! Tak, wiem. Ja też cieszę się, że od tego dnia będę mogła powyobrażać sobie, że gdybym posiadała działający poprawnie komputer, mogłabym całkowicie za darmo pograć w Lord of The Rings Online i stworzyć sobie postać mogącą posiadać maksymalnie 50 poziom. W moim przypadku kończy się na marzeniach, bo nawet gdybym miała sprawnie działający komputer, nie stać by mnie było na możliwość dalszego opłacania abonamentu w grze. Tak, tak. Dobrze czytacie. Chociaż Lord of The Rings Online staje się grą darmową, nadal można za nią płacić: dzięki temu uzyskujemy możliwość posiadania aż 5 postaci. Za naszą wierność kontom bankowym twórców, oni co miesiąc wynagrodzą nas za to odpowiednią dawką złota... w grze. Niestety, nie przyjdzie do nas w poczcie sakwa pełna świecącego złota, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Dodatkowe dochody w grze zawsze można przecież wykorzystać bajerując naszego bohatera nowym wyposażeniem, a jakże!

To co ja, Wam dłużej będę tutaj smęcić o moim marnym losie: zapraszam do obejrzenia zwiastuna całkowicie darmowego Lord of The Rings Online!

Komentarze

0
·
Od wydania LOTR nie sądziłem, że będzie ona płatna, także za fajnie nie było, bo sporo użytkowników przed wydaniem gry byli zadowoleni, że sobie pograją. Teraz, kiedy już znamy oficjalną wersję iż LOTR online będzie f2p, zapewne każdy już przygotowuje się do rozpoczęcia przygody. LOTR ma w sobie niesamowity klimat moim zdaniem, niepowtarzalny, grafika, umiejętności, drzewka skilli, sporo misji, które nadają tego czegoś ("Klimat"). Nie będę uczestniczył w fazie beta, natomiast, kiedy oficjalna wersja wyjdzie, zabieram się za ściąganie i tyle.
0
·
Bardzo nie podoba mi się fakt kupowania złota, przedmiotów, większej ilości postaci, możliwości dalszego rozwoju postaci. Wolę już płacić za czas spędzony na grze, czyli coś na zasadzie WoWa, gdzie to co posiadasz (zbroja mount etc.) mówiło jak dobry jesteś i każdy kolejny dobry przedmiot był ukoronowaniem Twojej rozgrywki, a nie zasobności portfela. Dlatego LotRO nie zagram choć jestem oddany temu światu. Ale to moje zdanie...
0
·
Akurat w LOTRO nie ma wielu przedmiotów, które zwiększają moc postaci. Są raczej itemki, które pozwalają na szybsze zwiększenie tej mocy. Zapraszam do czytania recenzjo-zapowiedzi sklepiku autorstwa Pacyfika: LINK DO TEKSTU

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...