wampir_maskarada

Nekromancja

2 minuty czytania

zaklęcie Wskrzeszenie Wroga

Ten czar napełnia zwłoki energią duchową czarodzieja, tymczasowo przywracając je do życia. Rzucający ten czar nie jest w stanie długo utrzymać więzi, więc animowany stwór będzie istnieć jedynie kilka minut. Wskrzeszony sługa ma część Punktów Wytrzymałość i zadaje mniejsze obrażenia, niż robił to za życia. Kiedy wydasz więcej punktów na Nekromancję, ożywieni przez ciebie wrogowie zachowają większą część Punktów Wytrzymałości i potencjał zadawanych obrażeń. Jednocześnie można przywoływać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie pochłania stopniowo niewielką ilość many.

zaklęcie Wybuchające Zwłoki

Ten jeden z najbardziej niszczycielskich czarów pozwala nasycić wszystkie zwłoki w swym promieniu olbrzymią energią, co powoduje, że wybuchają. Na wyższym poziomie zaklęcia wybuchające zwłoki mogą zatruć wrogów znajdujących się w obszarze działania. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Nekromancję, zwiększy się czas działania czaru i jego efektywność.

zaklęcie Wskrzeszenie Nieumarłych

Za pomocą Wskrzeszenia Nieumarłych czarodziej przywołuje z grobowych ciemności bezmyślnego, nieumarłego sługę. Wskrzeszony nieumarły będzie wiernie służyć nekromancie przez kilka minut, zanim zniknie utrzymująca go przy "życiu" magia. Początkowo można przywoływać zombie, ale, kiedy wyda się więcej punktów na Nekromancję, możliwe stanie się korzystanie z pomocy potężniejszych nieumarłych. Jednocześnie można przywołać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie pochłania stopniowo niewielką ilość many.

zaklęcie Energia Nieumarłych

Sięgając do mrocznych stref negatywnej energii możesz wzmocnić siłę przywoływanych nieumarłych. Po rzuceniu Energii Nieumarłych na swego sługę, zwiększa się liczba jego Punktów Wytrzymałości i zadawane przez niego obrażenia. Na wyższych poziomach Energia Nieumarłych polepsza też odporności na ogień, kwas oraz elektryczność. Kiedy wydasz więcej punktów na tę Szkołę Magii, zwiększy się czas działania i efektywność tego czaru.

zaklęcie Wampir

Czarodziej rzucający to potężne zaklęcie zyskuje siłę i pragnienie legendarnego wampira. Po każdym udanym ataku w walce wręcz odbiera część zdrowia ofierze. Analogicznie czar ten nie sprawdza się podczas używania broni dystansowych. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Nekromancję, zwiększy się czas jego działania i efektywność.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...