Boska Łaska

2 minuty czytania

zaklęcie Błogosławiona Celność

Rzucenie tego czaru przywołuje niebiańską energię, która uspokaja dłoń i poprawia celność, zwiększając procentową szansę trafienia w walce wręcz i na dystans. Początkowo Błogosławiona Celność zwiększa umiejętności władania wszystkimi rodzajami broni i walki wręcz. Czas działania czaru wydłuża się wraz ze wzrostem umiejętności.

zaklęcie Boska Moc

Niewielu śmiertelników jest w stanie okiełznać na dłuższy czas niesamowite siły wyzwalane przez Boską Moc. Po rzuceniu tego czaru z góry ściągana jest energia, która na pewien czas zwiększa Siłę postaci. Kiedy zaklęcie stanie się mocniejsze, zacznie dawać premię do Wytrzymałości. Kiedy zwiększysz swoje umiejętności z zakresu Boskiej Łaski, wydłuży się czas działania tego czaru.

zaklęcie Boska Potęga

Ten czar wzywa niebiańską energię, która zwiększa obrażenia zadawane podczas walki wręcz przez rzucającego czar, a na wyższych poziomach także wszystkich przyjaciół przebywających w promieniu działania. Na wyższym poziomie czar chwilowo zwiększa również Siłę postaci, ale ta nie kumuluje się z innymi dotychczasowymi wzmocnieniami. Wraz ze wzrostem umiejętności wydłuża się czas działania tego czaru.

zaklęcie Duchowy Rycerz

Rzucając ten czar przywołujesz potężnego wojownika ze starożytnych czasów, który będzie wiernie podążać za tobą i walczyć z napotkanymi wrogami. Kiedy wzrosną twoje umiejętności, będziesz przywoływać potężniejszych rycerzy, mających więcej punktów wytrzymałości i zadających większe obrażenia. Więź duchowa z rycerzem jest słaba, więc po kilku minutach będzie zmuszony wrócić do swojego świata. Ponadto jednocześnie można przywołać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie będzie kosztować niewielką ilość Many.

zaklęcie Wspaniały Wzrok

Ten potężny czar pozwala rzucającemu połączyć się z duchami będącymi w okolicy, dzięki czemu staje się on czujniejszy i widzi więcej. Użycie Wspaniałego Wzroku chwilowo zwiększa Percepcję postaci, a wraz ze wzrostem umiejętności zwiększa także szansę Znajdowania Pułapek/Ukrytych Przejść. Wraz ze wzrostem umiejętności rośnie skuteczność oraz czas działania tego czaru.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...